YDR LEMN ART S.R.L.

Activă

3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.

YDR LEMN ART S.R.L. (CUI 48442864) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Suciu de Sus Com. Suciu de Sus, MARAMUREŞ, înregistrată la 5 iulie 2023, cu activitatea principală „fabricarea de mobilă n.c.a.” (CAEN 3109).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 58.250 lei, profit net de 941 lei, datorii de 36.764 lei, capitaluri proprii de 1.982 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 54 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

54

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

54 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
94.88%
Solvabilitate
5.12%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

58.250lei

Venituri totale

65.250lei

Rezultat net

941lei

Datorii

36.764lei

Capitaluri proprii

1.982lei

Capital de lucru

1.982lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J24/989/2023
Data înregistrării
5 iulie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
3109 — Fabricarea de mobilă n.c.a.
Sediu social
JUD. MARAMUREŞ, SAT SUCIU DE SUS COM. SUCIU DE SUS, SUCIU DE SUS, NR.156

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+68,8%
Profitul, față de anul trecut
+607,5%
Creștere anuală compusă
+38,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

54clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate5.12%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate1.05 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate1.62%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare94.88%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință68.84%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA54202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante38.746lei
I3Stocuri37.758lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci988lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii36.764lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.982lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă58.250lei
I14Venituri totale65.250lei
I15Cheltuieli totale63.045lei
I16Profit brut2.205lei
I18Profit net941lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă1,62%
Marjă brută3,79%
Rentabilitatea capitalurilor47,48%
Rentabilitatea activelor2,43%
Grad de îndatorare94,88%
Lichiditate curentă1,05
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment1.982lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
68,84%
Creștere anuală compusă
38,3%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Maramureș

Întrebări despre YDR LEMN ART S.R.L.

Ce cifră de afaceri are YDR LEMN ART S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 58.250 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 941 lei.
YDR LEMN ART S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus YDR LEMN ART S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are YDR LEMN ART S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are YDR LEMN ART S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 36.764 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are YDR LEMN ART S.R.L.?
54 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
YDR LEMN ART S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are YDR LEMN ART S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3109 — Fabricarea de mobilă n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .