BILAWAL MUGHAL S.R.L.

Activă

5610 Restaurante

BILAWAL MUGHAL S.R.L. (CUI 48422140) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Sebeş, ALBA, înregistrată la 30 iunie 2023, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2024. Nu apare cu bilanț depus pentru 2025. Din ultimul bilanț, pe 2024: cifră de afaceri 442.932 lei, profit net de 6.616 lei, datorii de 90.227 lei, capitaluri proprii de 6.816 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 54 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

54

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

54 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2024: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
92.98%
Solvabilitate
7.02%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

442.932lei

Venituri totale

442.932lei

Rezultat net

6.616lei

Datorii

90.227lei

Capitaluri proprii

6.816lei

Capital de lucru

6.816lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

442.932lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J01/1215/2023
Data înregistrării
30 iunie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. LUCIAN BLAGA, NR.68

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Bilanțul pe 2025 nu apare depus Termenul legal pentru 2025 a fost 2 iunie 2026, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 158 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2023–2024, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2023
+251,3%
Profitul, față de anul trecut
-32,5%
Creștere anuală compusă
+251,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2024

54clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate7.02%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate1.08 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate1.49%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare92.98%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință251.32%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2024, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA5420232024

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2023–2024 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante97.043lei
I3Stocuri79.355lei
I4Creanțe1.649lei
I5Casa și conturi la bănci16.039lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii90.227lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri6.816lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă442.932lei
I14Venituri totale442.932lei
I15Cheltuieli totale427.831lei
I16Profit brut15.101lei
I18Profit net6.616lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2024

Marjă netă1,49%
Marjă brută3,41%
Rentabilitatea capitalurilor97,07%
Rentabilitatea activelor6,82%
Grad de îndatorare92,98%
Lichiditate curentă1,08
Cifră de afaceri pe salariat442.932lei
Fond de rulment6.816lei

Cifra de afaceri în timp

20232024
Creștere în ultimul an
251,32%
Creștere anuală compusă
251,32%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Alba

Întrebări despre BILAWAL MUGHAL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are BILAWAL MUGHAL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2024, cifra de afaceri a fost 442.932 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.616 lei.
BILAWAL MUGHAL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BILAWAL MUGHAL S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2023 până în 2024. Nu apar depuse situațiile pentru 2025.
Câți angajați are BILAWAL MUGHAL S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2024.
Ce datorii are BILAWAL MUGHAL S.R.L.?
În bilanțul pe 2024, firma raportează datorii totale de 90.227 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BILAWAL MUGHAL S.R.L.?
54 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BILAWAL MUGHAL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BILAWAL MUGHAL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .