IN FOREST UP S.R.L.

Activă

0220 Exploatarea forestieră

IN FOREST UP S.R.L. (CUI 48331254) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Buzescu Com. Buzescu, TELEORMAN, înregistrată la 15 iunie 2023, cu activitatea principală „exploatarea forestieră” (CAEN 0220).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 312.979 lei, profit net de 65.637 lei, datorii de 372.719 lei, capitaluri proprii de 65.993 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 74 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

74

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

74 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
81.66%
Solvabilitate
14.46%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

312.979lei

Venituri totale

312.980lei

Rezultat net

65.637lei

Datorii

372.719lei

Capitaluri proprii

65.993lei

Capital de lucru

48.018lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

312.979lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J34/426/2023
Data înregistrării
15 iunie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
0220 — Exploatarea forestieră
Sediu social
JUD. TELEORMAN, SAT BUZESCU COM. BUZESCU, STR. 1 MAI, NR.57

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+145,7%
Profitul, față de anul trecut
+108,2%
Creștere anuală compusă
-7,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

74clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate14.46%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.13 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate20.97%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare81.66%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință145.7%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA74202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate35.675lei
I2Active circulante420.737lei
I3Stocuri126.217lei
I4Creanțe244.074lei
I5Casa și conturi la bănci50.446lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii372.719lei
I8Venituri în avans17.700lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri65.993lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă312.979lei
I14Venituri totale312.980lei
I15Cheltuieli totale241.459lei
I16Profit brut71.521lei
I18Profit net65.637lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă20,97%
Marjă brută22,85%
Rentabilitatea capitalurilor99,46%
Rentabilitatea activelor14,38%
Grad de îndatorare81,66%
Lichiditate curentă1,13
Cifră de afaceri pe salariat312.979lei
Fond de rulment48.018lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
145,7%
Creștere anuală compusă
-7,07%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea A · Agricultură, silvicultură și pescuit

0220 Exploatarea forestieră

Cele mai nou înregistrate în județul Teleorman

Întrebări despre IN FOREST UP S.R.L.

Ce cifră de afaceri are IN FOREST UP S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 312.979 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 65.637 lei.
IN FOREST UP S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus IN FOREST UP S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are IN FOREST UP S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are IN FOREST UP S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 372.719 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are IN FOREST UP S.R.L.?
74 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
IN FOREST UP S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are IN FOREST UP S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 0220 — Exploatarea forestieră.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .