QUICK SUITE TRADING ROMANIA S.R.L.

Activă

6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

QUICK SUITE TRADING ROMANIA S.R.L. (CUI 48285786) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Arad, ARAD, înregistrată la 7 iunie 2023, cu activitatea principală „prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe” (CAEN 6310).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 9.176.500 lei, profit net de 8.775 lei, datorii de 736.697 lei, capitaluri proprii de 253.261 lei, 45 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 64 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

64

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

64 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.1%
Îndatorare
74.44%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

9.176.500lei

Venituri totale

9.176.541lei

Rezultat net

8.775lei

Datorii

736.697lei

Capitaluri proprii

253.261lei

Capital de lucru

248.704lei

Salariați

45

Cifră de afaceri pe salariat

203.922lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023000866023
Data înregistrării
7 iunie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Sediu social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, SPL. G-RAL GHEORGHE MAGHERU, BL.304, SC.D, ET.PARTER, AP.33

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+13,6%
Profitul, față de anul trecut
+15%
Creștere anuală compusă
+115,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

64clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate25.59%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.34 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.1%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare74.44%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință13.63%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA64202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate4.306lei
I2Active circulante985.401lei
I3Stocuri46lei
I4Creanțe887.814lei
I5Casa și conturi la bănci97.541lei
I6Cheltuieli în avans251lei

Pasiv

I7Datorii736.697lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri253.261lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă9.176.500lei
I14Venituri totale9.176.541lei
I15Cheltuieli totale9.166.239lei
I16Profit brut10.302lei
I18Profit net8.775lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați45

Indicatori · 2025

Marjă netă0,1%
Marjă brută0,11%
Rentabilitatea capitalurilor3,46%
Rentabilitatea activelor0,89%
Grad de îndatorare74,44%
Lichiditate curentă1,34
Cifră de afaceri pe salariat203.922lei
Fond de rulment248.704lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
13,63%
Creștere anuală compusă
115,84%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea K · Intermedieri financiare și asigurări

6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Cele mai nou înregistrate în județul Arad

Întrebări despre QUICK SUITE TRADING ROMANIA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are QUICK SUITE TRADING ROMANIA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 9.176.500 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 8.775 lei.
QUICK SUITE TRADING ROMANIA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus QUICK SUITE TRADING ROMANIA S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are QUICK SUITE TRADING ROMANIA S.R.L.?
45 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are QUICK SUITE TRADING ROMANIA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 736.697 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are QUICK SUITE TRADING ROMANIA S.R.L.?
64 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
QUICK SUITE TRADING ROMANIA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are QUICK SUITE TRADING ROMANIA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .