ERSTEHAUS ADMIN S.R.L.
Activă6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
ERSTEHAUS ADMIN S.R.L. (CUI 48266202) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Câmpulung Moldovenesc, SUCEAVA, înregistrată la 31 mai 2023, cu activitatea principală „administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract” (CAEN 6832).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2024. Nu apare cu bilanț depus pentru 2025. Din ultimul bilanț, pe 2024: cifră de afaceri 30.450 lei, profit net de 5.900 lei, datorii de 83.870 lei, capitaluri proprii de 9.609 lei, 2 salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 76 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2024
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa B
Risc scăzut
76 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2024: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Solvabilitate
- 7.07%
- Îndatorare
- 61.7%
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
30.450lei
Venituri totale
93.156lei
Rezultat net
5.900lei
Datorii
83.870lei
Capitaluri proprii
9.609lei
Capital de lucru
52.065lei
Salariați
2
Cifră de afaceri pe salariat
15.225lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J33/999/2023
- Data înregistrării
- 31 mai 2023
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
- Sediu social
- JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, CAL. BUCOVINEI, NR.31
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Bilanțul pe 2025 nu apare depus Termenul legal pentru 2025 a fost 2 iunie 2026, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 158 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.
Evoluția firmei
2023–2024, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2023
- +375,8%
- Profitul, față de anul trecut
- +68,1%
- Creștere anuală compusă
- +375,8%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2024
Risc scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate7.07%
Firma e finanțată aproape numai din datorii.
- Lichiditate1.62 x
Activele circulante acoperă confortabil datoriile.
- Profitabilitate19.38%
Marjă netă ridicată.
- Îndatorare61.7%
Îndatorare ridicată.
- Tendință375.78%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2023–2024, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2023–2024 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2024
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 375,78%
- Creștere anuală compusă
- 375,78%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea L · Tranzacții imobiliare
6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Cele mai nou înregistrate în județul Suceava
- MAZARACHE VASILICA DIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55184482 · Sat Slobozia Com. Zvoriştea · înființată 09.07.2026PFA
- ADMINISTRAŢIA PIEŢELOR SUCEAVA S.A. CUI 54578314 · Mun. Suceava · înființată 28.04.2026TVASA
- SHEFA S.R.L. CUI 54031111 · Mun. Suceava · înființată 20.02.2026SRL
- MARKET EUROPEAN S.R.L. CUI 52323721 · Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni · înființată 13.08.2025SRL
- EXPERT ŞERBAN EVALUĂRI S.R.L. CUI 52234250 · Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia · înființată 28.07.2025SRL
- PARC INDUSTRIAL SIRET S.R.L. CUI 50765344 · Orş. Siret · înființată 24.10.2024SRL
Întrebări despre ERSTEHAUS ADMIN S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are ERSTEHAUS ADMIN S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2024, cifra de afaceri a fost 30.450 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 5.900 lei.
- ERSTEHAUS ADMIN S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus ERSTEHAUS ADMIN S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2023 până în 2024. Nu apar depuse situațiile pentru 2025.
- Câți angajați are ERSTEHAUS ADMIN S.R.L.?
- 2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2024.
- Ce datorii are ERSTEHAUS ADMIN S.R.L.?
- În bilanțul pe 2024, firma raportează datorii totale de 83.870 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are ERSTEHAUS ADMIN S.R.L.?
- 76 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- ERSTEHAUS ADMIN S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are ERSTEHAUS ADMIN S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .