RODEO DANY TWO S.R.L.

Activă

0220 Exploatarea forestieră

RODEO DANY TWO S.R.L. (CUI 48155484) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Poieni Com. Densuş, HUNEDOARA, înregistrată la 12 mai 2023, cu activitatea principală „exploatarea forestieră” (CAEN 0220).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2024. Nu apare cu bilanț depus pentru 2025. Din ultimul bilanț, pe 2024: cifră de afaceri 841.246 lei, profit net de 152.620 lei, datorii de 425.229 lei, capitaluri proprii de 136.590 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 74 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

74

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

74 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2024: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
75.69%
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

841.246lei

Venituri totale

841.275lei

Rezultat net

152.620lei

Datorii

425.229lei

Capitaluri proprii

136.590lei

Capital de lucru

27.605lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

210.312lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J20/605/2023
Data înregistrării
12 mai 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
0220 — Exploatarea forestieră
Sediu social
JUD. HUNEDOARA, SAT POIENI COM. DENSUŞ, POIENI, NR.3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Bilanțul pe 2025 nu apare depus Termenul legal pentru 2025 a fost 2 iunie 2026, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 158 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2023–2024, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2023
+772,5%
Profitul, față de anul trecut
+1.039,3%
Creștere anuală compusă
+772,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2024

74clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate24.31%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.06 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate18.14%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare75.69%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință772.5%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2023–2024, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7420232024

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2023–2024 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate108.985lei
I2Active circulante452.834lei
I3Stocuri163.855lei
I4Creanțe205.781lei
I5Casa și conturi la bănci83.198lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii425.229lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri136.590lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă841.246lei
I14Venituri totale841.275lei
I15Cheltuieli totale668.421lei
I16Profit brut172.854lei
I18Profit net152.620lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2024

Marjă netă18,14%
Marjă brută20,55%
Rentabilitatea capitalurilor111,74%
Rentabilitatea activelor27,17%
Grad de îndatorare75,69%
Lichiditate curentă1,06
Cifră de afaceri pe salariat210.312lei
Fond de rulment27.605lei

Cifra de afaceri în timp

20232024
Creștere în ultimul an
772,5%
Creștere anuală compusă
772,5%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea A · Agricultură, silvicultură și pescuit

0220 Exploatarea forestieră

Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara

Întrebări despre RODEO DANY TWO S.R.L.

Ce cifră de afaceri are RODEO DANY TWO S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2024, cifra de afaceri a fost 841.246 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 152.620 lei.
RODEO DANY TWO S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus RODEO DANY TWO S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2023 până în 2024. Nu apar depuse situațiile pentru 2025.
Câți angajați are RODEO DANY TWO S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2024.
Ce datorii are RODEO DANY TWO S.R.L.?
În bilanțul pe 2024, firma raportează datorii totale de 425.229 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are RODEO DANY TWO S.R.L.?
74 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
RODEO DANY TWO S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are RODEO DANY TWO S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 0220 — Exploatarea forestieră.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .