ANDRAL S.R.L.

Activă

4321 Lucrări de instalaţii electrice

ANDRAL S.R.L. (CUI 48106392) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Vaţa de Jos Com. Vaţa de Jos, HUNEDOARA, înregistrată la 5 mai 2023, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii electrice” (CAEN 4321).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.109.142 lei, profit net de 311.493 lei, datorii de 107.814 lei, capitaluri proprii de 311.733 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.109.142lei

Venituri totale

1.109.632lei

Rezultat net

311.493lei

Datorii

107.814lei

Capitaluri proprii

311.733lei

Capital de lucru

298.638lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

554.571lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023000571206
Data înregistrării
5 mai 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
4321 — Lucrări de instalaţii electrice
Sediu social
JUD. HUNEDOARA, SAT VAŢA DE JOS COM. VAŢA DE JOS, CAL. CRIŞULUI, NR.48A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+83,3%
Profitul, față de anul trecut
+214%
Creștere anuală compusă
+150,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate74.3%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate3.77 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate28.08%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare25.7%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință83.28%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA100202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate13.095lei
I2Active circulante406.452lei
I3Stocuri215.149lei
I4Creanțe24.050lei
I5Casa și conturi la bănci167.253lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii107.814lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri311.733lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.109.142lei
I14Venituri totale1.109.632lei
I15Cheltuieli totale770.712lei
I16Profit brut338.920lei
I18Profit net311.493lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă28,08%
Marjă brută30,56%
Rentabilitatea capitalurilor99,92%
Rentabilitatea activelor74,25%
Grad de îndatorare25,7%
Lichiditate curentă3,77
Cifră de afaceri pe salariat554.571lei
Fond de rulment298.638lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
83,28%
Creștere anuală compusă
150,4%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4321 Lucrări de instalații electrice

Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara

Întrebări despre ANDRAL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ANDRAL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.109.142 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 311.493 lei.
ANDRAL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ANDRAL S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are ANDRAL S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ANDRAL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 107.814 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ANDRAL S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ANDRAL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ANDRAL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4321 — Lucrări de instalaţii electrice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .