BEEFRIENDLY S.R.L.

Activă

0150 Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)

BEEFRIENDLY S.R.L. (CUI 48096450) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Uieşti Com. Bucşani, GIURGIU, înregistrată la 4 mai 2023, cu activitatea principală „activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)” (CAEN 0150).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 201.495 lei, profit net de 134.035 lei, datorii de 515.505 lei, capitaluri proprii de 134.559 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 66 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

66

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

66 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.47 x
Îndatorare
79.3%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

201.495lei

Venituri totale

352.477lei

Rezultat net

134.035lei

Datorii

515.505lei

Capitaluri proprii

134.559lei

Capital de lucru

-271.609lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023000402524
Data înregistrării
4 mai 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
0150 — Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)
Sediu social
JUD. GIURGIU, SAT UIEŞTI COM. BUCŞANI, INT. CIMITIRULUI, NR.2, CAMERA 1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+552,7%
Profitul, față de anul trecut
+77.376,9%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

66clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate20.7%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.47 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate66.52%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare79.3%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință552.7%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA66202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate406.168lei
I2Active circulante243.896lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe73.814lei
I5Casa și conturi la bănci170.082lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii515.505lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri134.559lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă201.495lei
I14Venituri totale352.477lei
I15Cheltuieli totale193.427lei
I16Profit brut159.050lei
I18Profit net134.035lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă66,52%
Marjă brută78,93%
Rentabilitatea capitalurilor99,61%
Rentabilitatea activelor20,62%
Grad de îndatorare79,3%
Lichiditate curentă0,47
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment-271.609lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
552,7%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea A · Agricultură, silvicultură și pescuit

0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)

Cele mai nou înregistrate în județul Giurgiu

Întrebări despre BEEFRIENDLY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are BEEFRIENDLY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 201.495 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 134.035 lei.
BEEFRIENDLY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BEEFRIENDLY S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are BEEFRIENDLY S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BEEFRIENDLY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 515.505 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BEEFRIENDLY S.R.L.?
66 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BEEFRIENDLY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BEEFRIENDLY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 0150 — Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .