MSC CREWING SERVICES S.R.L.

Activă

7810 Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă

MSC CREWING SERVICES S.R.L. (CUI 48068299) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Constanţa, CONSTANŢA, înregistrată la 27 aprilie 2023, cu activitatea principală „activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă” (CAEN 7810).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 20.721.620 lei, profit net de 2.515.417 lei, datorii de 6.227.031 lei, capitaluri proprii de 3.187.115 lei, 56 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
2 ani
Îndatorare
66.3%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

20.721.620lei

Venituri totale

20.794.242lei

Rezultat net

2.515.417lei

Datorii

6.227.031lei

Capitaluri proprii

3.187.115lei

Capital de lucru

3.027.002lei

Salariați

56

Cifră de afaceri pe salariat

370.029lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023001469135
Data înregistrării
27 aprilie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
7810 — Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă
Sediu social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. CĂLĂRAŞI, NR.36

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
—
Profitul, față de anul trecut
+932,8%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate33.93%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.49 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate12.14%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare66.3%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor2 ani

    2 ani cu pierdere din 3.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA71202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate137.898lei
I2Active circulante9.254.033lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe6.112.853lei
I5Casa și conturi la bănci3.141.180lei
I6Cheltuieli în avans22.215lei

Pasiv

I7Datorii6.227.031lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri3.187.115lei
I11Capital subscris vărsat0lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă20.721.620lei
I14Venituri totale20.794.242lei
I15Cheltuieli totale17.861.479lei
I16Profit brut2.932.763lei
I18Profit net2.515.417lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați56

Indicatori · 2025

Marjă netă12,14%
Marjă brută14,15%
Rentabilitatea capitalurilor78,92%
Rentabilitatea activelor26,78%
Grad de îndatorare66,3%
Lichiditate curentă1,49
Cifră de afaceri pe salariat370.029lei
Fond de rulment3.027.002lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
—
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

Cele mai nou înregistrate în județul Constanța

Întrebări despre MSC CREWING SERVICES S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MSC CREWING SERVICES S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 20.721.620 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.515.417 lei.
MSC CREWING SERVICES S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MSC CREWING SERVICES S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are MSC CREWING SERVICES S.R.L.?
56 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MSC CREWING SERVICES S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 6.227.031 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MSC CREWING SERVICES S.R.L.?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MSC CREWING SERVICES S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MSC CREWING SERVICES S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7810 — Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .