MADEL RECRUITMENT S.R.L.

Activă

7810 Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă

MADEL RECRUITMENT S.R.L. (CUI 48054048) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Slătioara Com. Slătioara, OLT, înregistrată la 26 aprilie 2023, cu activitatea principală „activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă” (CAEN 7810).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 158.379 lei, profit net de 14.517 lei, datorii de 127.843 lei, capitaluri proprii de 238.212 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 81 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

81

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

81 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-37.57%
Lichiditate
1.38 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

158.379lei

Venituri totale

161.825lei

Rezultat net

14.517lei

Datorii

127.843lei

Capitaluri proprii

238.212lei

Capital de lucru

48.739lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

79.190lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J28/394/2023
Data înregistrării
26 aprilie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
7810 — Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă
Sediu social
JUD. OLT, SAT SLĂTIOARA COM. SLĂTIOARA, STR. BARAJULUI, NR.8

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-37,6%
Profitul, față de anul trecut
-87,4%
Creștere anuală compusă
-31,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

81clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate65.08%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.38 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate9.17%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare34.92%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință-37.57%

    Cifra de afaceri a scăzut cu peste 20% față de anul anterior.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA81202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate189.473lei
I2Active circulante176.582lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe41.143lei
I5Casa și conturi la bănci135.439lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii127.843lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri238.212lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă158.379lei
I14Venituri totale161.825lei
I15Cheltuieli totale145.898lei
I16Profit brut15.927lei
I18Profit net14.517lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă9,17%
Marjă brută10,06%
Rentabilitatea capitalurilor6,09%
Rentabilitatea activelor3,97%
Grad de îndatorare34,92%
Lichiditate curentă1,38
Cifră de afaceri pe salariat79.190lei
Fond de rulment48.739lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
-37,57%
Creștere anuală compusă
-31,13%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

Cele mai nou înregistrate în județul Olt

Întrebări despre MADEL RECRUITMENT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MADEL RECRUITMENT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 158.379 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 14.517 lei.
MADEL RECRUITMENT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MADEL RECRUITMENT S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are MADEL RECRUITMENT S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MADEL RECRUITMENT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 127.843 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MADEL RECRUITMENT S.R.L.?
81 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MADEL RECRUITMENT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MADEL RECRUITMENT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7810 — Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .