HEDIAN S.R.L.

Activă

0220 Exploatarea forestieră

HEDIAN S.R.L. (CUI 48029931) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Bistra Com. Bistra, ALBA, înregistrată la 21 aprilie 2023, cu activitatea principală „exploatarea forestieră” (CAEN 0220).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 669.012 lei, profit net de 267.280 lei, datorii de 89.650 lei, capitaluri proprii de 130.285 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 90 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

90

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

90 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
2 ani

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

669.012lei

Venituri totale

685.541lei

Rezultat net

267.280lei

Datorii

89.650lei

Capitaluri proprii

130.285lei

Capital de lucru

71.169lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

334.506lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J1/433/2023
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J01/433/2023
Data înregistrării
21 aprilie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
0220 — Exploatarea forestieră
Sediu social
JUD. ALBA, SAT BISTRA COM. BISTRA, STR. HOREA, NR.8

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+308,3%
Profitul, față de anul trecut
+310,9%
Creștere anuală compusă
+62,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

90clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate59.24%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.79 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate39.95%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare40.76%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință308.33%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor2 ani

    2 ani cu pierdere din 3.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA90202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate59.116lei
I2Active circulante160.819lei
I3Stocuri936lei
I4Creanțe31.197lei
I5Casa și conturi la bănci128.686lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii89.650lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri130.285lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă669.012lei
I14Venituri totale685.541lei
I15Cheltuieli totale401.425lei
I16Profit brut284.116lei
I18Profit net267.280lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă39,95%
Marjă brută42,47%
Rentabilitatea capitalurilor205,15%
Rentabilitatea activelor121,53%
Grad de îndatorare40,76%
Lichiditate curentă1,79
Cifră de afaceri pe salariat334.506lei
Fond de rulment71.169lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
308,33%
Creștere anuală compusă
62,2%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea A · Agricultură, silvicultură și pescuit

0220 Exploatarea forestieră

Cele mai nou înregistrate în județul Alba

Întrebări despre HEDIAN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are HEDIAN S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 669.012 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 267.280 lei.
HEDIAN S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus HEDIAN S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are HEDIAN S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are HEDIAN S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 89.650 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are HEDIAN S.R.L.?
90 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
HEDIAN S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are HEDIAN S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 0220 — Exploatarea forestieră.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .