NATY MOBIL EXPRESS S.R.L.

Activă

4932 Transporturi cu taxiuri

NATY MOBIL EXPRESS S.R.L. (CUI 48021911) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Mureş, MUREŞ, înregistrată la 20 aprilie 2023, cu activitatea principală „transporturi cu taxiuri” (CAEN 4932).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 89.541 lei, profit net de 4.682 lei, datorii de 22.817 lei, capitaluri proprii de 8.788 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 73 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

73

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

73 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
74.26%
Solvabilitate
28.6%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

89.541lei

Venituri totale

89.561lei

Rezultat net

4.682lei

Datorii

22.817lei

Capitaluri proprii

8.788lei

Capital de lucru

5.154lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

89.541lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J26/633/2023
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2023000633261
Data înregistrării
20 aprilie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
4932 — Transporturi cu taxiuri
Sediu social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, CĂLĂRAŞILOR, NR.85

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+15,1%
Profitul, față de anul trecut
+185,5%
Creștere anuală compusă
+27,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

73clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate28.6%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.23 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate5.23%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare74.26%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință15.1%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA73202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.754lei
I2Active circulante27.971lei
I3Stocuri207lei
I4Creanțe104lei
I5Casa și conturi la bănci27.660lei
I6Cheltuieli în avans880lei

Pasiv

I7Datorii22.817lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri8.788lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă89.541lei
I14Venituri totale89.561lei
I15Cheltuieli totale84.117lei
I16Profit brut5.444lei
I18Profit net4.682lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă5,23%
Marjă brută6,08%
Rentabilitatea capitalurilor53,28%
Rentabilitatea activelor15,24%
Grad de îndatorare74,26%
Lichiditate curentă1,23
Cifră de afaceri pe salariat89.541lei
Fond de rulment5.154lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
15,1%
Creștere anuală compusă
27,32%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Cele mai nou înregistrate în județul Mureș

Întrebări despre NATY MOBIL EXPRESS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are NATY MOBIL EXPRESS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 89.541 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.682 lei.
NATY MOBIL EXPRESS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NATY MOBIL EXPRESS S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are NATY MOBIL EXPRESS S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NATY MOBIL EXPRESS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 22.817 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NATY MOBIL EXPRESS S.R.L.?
73 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NATY MOBIL EXPRESS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NATY MOBIL EXPRESS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4932 — Transporturi cu taxiuri.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .