BEST STYLE SHOP S.R.L.

Activă

4719 Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produsennealimentare

BEST STYLE SHOP S.R.L. (CUI 48007542) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Câmpina, PRAHOVA, înregistrată la 18 aprilie 2023, cu activitatea principală „comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produsennealimentare” (CAEN 4719).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 6.299.756 lei, profit net de 794.164 lei, datorii de 2.915.377 lei, capitaluri proprii de 2.780.370 lei, 21 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 87 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

87

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

87 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-8.74%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

6.299.756lei

Venituri totale

6.314.393lei

Rezultat net

794.164lei

Datorii

2.915.377lei

Capitaluri proprii

2.780.370lei

Capital de lucru

1.687.893lei

Salariați

21

Cifră de afaceri pe salariat

299.988lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J29/900/2023
Data înregistrării
18 aprilie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
4719 — Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produsennealimentare
Sediu social
JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, BLD. NICOLAE BĂLCESCU, NR.44C

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-8,7%
Profitul, față de anul trecut
-34,5%
Creștere anuală compusă
+29,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

87clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate48.81%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.58 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate12.61%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare51.19%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință-8.74%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA87202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.092.477lei
I2Active circulante4.603.270lei
I3Stocuri4.010.758lei
I4Creanțe72.365lei
I5Casa și conturi la bănci520.147lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii2.915.377lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.780.370lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă6.299.756lei
I14Venituri totale6.314.393lei
I15Cheltuieli totale5.385.689lei
I16Profit brut928.704lei
I18Profit net794.164lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați21

Indicatori · 2025

Marjă netă12,61%
Marjă brută14,74%
Rentabilitatea capitalurilor28,56%
Rentabilitatea activelor13,94%
Grad de îndatorare51,19%
Lichiditate curentă1,58
Cifră de afaceri pe salariat299.988lei
Fond de rulment1.687.893lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
-8,74%
Creștere anuală compusă
29,1%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Cele mai nou înregistrate în județul Prahova

Întrebări despre BEST STYLE SHOP S.R.L.

Ce cifră de afaceri are BEST STYLE SHOP S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 6.299.756 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 794.164 lei.
BEST STYLE SHOP S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BEST STYLE SHOP S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are BEST STYLE SHOP S.R.L.?
21 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BEST STYLE SHOP S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.915.377 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BEST STYLE SHOP S.R.L.?
87 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BEST STYLE SHOP S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BEST STYLE SHOP S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4719 — Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produsennealimentare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .