SMM MANAGEMENT S.R.L.

Activă

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

SMM MANAGEMENT S.R.L. (CUI 47966046) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Lupeni, HUNEDOARA, înregistrată la 7 aprilie 2023, cu activitatea principală „alte activități recreative și distractive n.c.a.” (CAEN 9329).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.797.706 lei, profit net de 109.249 lei, datorii de 2.113.166 lei, capitaluri proprii de 312.111 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 67 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

67

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

67 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
87.13%
Solvabilitate
12.87%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.797.706lei

Venituri totale

2.798.395lei

Rezultat net

109.249lei

Datorii

2.113.166lei

Capitaluri proprii

312.111lei

Capital de lucru

311.032lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

1.398.853lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023001463353
Data înregistrării
7 aprilie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Sediu social
JUD. HUNEDOARA, MUN. LUPENI, STR. SOARELUI, NR.5B, CAM.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+49,7%
Profitul, față de anul trecut
+2%
Creștere anuală compusă
+25%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

67clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate12.87%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.15 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate3.9%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare87.13%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință49.65%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA67202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.079lei
I2Active circulante2.424.198lei
I3Stocuri11.483lei
I4Creanțe873.297lei
I5Casa și conturi la bănci1.539.418lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii2.113.166lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri312.111lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.797.706lei
I14Venituri totale2.798.395lei
I15Cheltuieli totale2.656.460lei
I16Profit brut141.935lei
I18Profit net109.249lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă3,9%
Marjă brută5,07%
Rentabilitatea capitalurilor35%
Rentabilitatea activelor4,5%
Grad de îndatorare87,13%
Lichiditate curentă1,15
Cifră de afaceri pe salariat1,4 mil.lei
Fond de rulment311.032lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
49,65%
Creștere anuală compusă
24,96%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara

Întrebări despre SMM MANAGEMENT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SMM MANAGEMENT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.797.706 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 109.249 lei.
SMM MANAGEMENT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SMM MANAGEMENT S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are SMM MANAGEMENT S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SMM MANAGEMENT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.113.166 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SMM MANAGEMENT S.R.L.?
67 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SMM MANAGEMENT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SMM MANAGEMENT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .