DAMIMARIN S.R.L.

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

DAMIMARIN S.R.L. (CUI 47872030) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Călăraşi, CĂLĂRAŞI, înregistrată la 23 martie 2023, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 256.279 lei, profit net de 13.642 lei, datorii de 86.414 lei, capitaluri proprii de 19.143 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
81.86%
Solvabilitate
18.14%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

256.279lei

Venituri totale

268.207lei

Rezultat net

13.642lei

Datorii

86.414lei

Capitaluri proprii

19.143lei

Capital de lucru

16.594lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J51/230/2023
Data înregistrării
23 martie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. PLEVNA, NR.142

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+64,1%
Profitul, față de anul trecut
+148%
Creștere anuală compusă
+184,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate18.14%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.19 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate5.32%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare81.86%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință64.14%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA71202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.549lei
I2Active circulante103.008lei
I3Stocuri52.733lei
I4Creanțe11.006lei
I5Casa și conturi la bănci39.269lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii86.414lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri19.143lei
I11Capital subscris vărsat0lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă256.279lei
I14Venituri totale268.207lei
I15Cheltuieli totale252.028lei
I16Profit brut16.179lei
I18Profit net13.642lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă5,32%
Marjă brută6,31%
Rentabilitatea capitalurilor71,26%
Rentabilitatea activelor12,92%
Grad de îndatorare81,86%
Lichiditate curentă1,19
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment16.594lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
64,14%
Creștere anuală compusă
184,56%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Călărași

Întrebări despre DAMIMARIN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DAMIMARIN S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 256.279 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 13.642 lei.
DAMIMARIN S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DAMIMARIN S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are DAMIMARIN S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DAMIMARIN S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 86.414 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DAMIMARIN S.R.L.?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DAMIMARIN S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DAMIMARIN S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .