CARPETS HOME CLEANING S.R.L.-D.

Activă

8121 Activităţi generale de curăţenie a clădirilor

CARPETS HOME CLEANING S.R.L.-D. (CUI 47818368) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Vânători-Neamţ Com. Vânători-Neamţ, NEAMŢ, înregistrată la 15 martie 2023, cu activitatea principală „activităţi generale de curăţenie a clădirilor” (CAEN 8121).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Nu apare cu bilanț depus pentru 2023. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 65.578 lei, profit net de 58.737 lei, datorii de 7.756 lei, capitaluri proprii de 58.920 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 96 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

96

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

96 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

65.578lei

Venituri totale

149.231lei

Rezultat net

58.737lei

Datorii

7.756lei

Capitaluri proprii

58.920lei

Capital de lucru

98.657lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

65.578lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023000290271
Data înregistrării
15 martie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
Sediu social
JUD. NEAMŢ, SAT VÂNĂTORI-NEAMŢ COM. VÂNĂTORI-NEAMŢ, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.380

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Bilanțul pe 2023 nu apare depus Termenul legal pentru 2023 a fost 29 mai 2024, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 892 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+385,6%
Profitul, față de anul trecut
+674,6%
Creștere anuală compusă
+385,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

96clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate48.53%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate13.72 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate89.57%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare6.39%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință385.55%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9620242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate14.993lei
I2Active circulante106.413lei
I3Stocuri6.445lei
I4Creanțe45.001lei
I5Casa și conturi la bănci54.967lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii7.756lei
I8Venituri în avans54.730lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri58.920lei
I11Capital subscris vărsat100lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă65.578lei
I14Venituri totale149.231lei
I15Cheltuieli totale89.917lei
I16Profit brut59.314lei
I18Profit net58.737lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă89,57%
Marjă brută90,45%
Rentabilitatea capitalurilor99,69%
Rentabilitatea activelor48,38%
Grad de îndatorare6,39%
Lichiditate curentă13,72
Cifră de afaceri pe salariat65.578lei
Fond de rulment98.657lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
385,55%
Creștere anuală compusă
385,55%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Cele mai nou înregistrate în județul Neamț

Întrebări despre CARPETS HOME CLEANING S.R.L.-D.

Ce cifră de afaceri are CARPETS HOME CLEANING S.R.L.-D.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 65.578 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 58.737 lei.
CARPETS HOME CLEANING S.R.L.-D. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CARPETS HOME CLEANING S.R.L.-D.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025. Nu apar depuse situațiile pentru 2023.
Câți angajați are CARPETS HOME CLEANING S.R.L.-D.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CARPETS HOME CLEANING S.R.L.-D.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 7.756 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CARPETS HOME CLEANING S.R.L.-D.?
96 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CARPETS HOME CLEANING S.R.L.-D. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CARPETS HOME CLEANING S.R.L.-D.?
Activitatea principală este CAEN 8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .