AQUATECH R&C S.R.L.

Activă

4322 Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

AQUATECH R&C S.R.L. (CUI 47747690) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Deva, HUNEDOARA, înregistrată la 3 martie 2023, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat” (CAEN 4322).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.158.376 lei, profit net de 37.253 lei, datorii de 137.996 lei, capitaluri proprii de 641.445 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 83 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

83

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

83 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-29.22%
Profitabilitate
3.22%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.158.376lei

Venituri totale

1.212.637lei

Rezultat net

37.253lei

Datorii

137.996lei

Capitaluri proprii

641.445lei

Capital de lucru

337.047lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

193.063lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J20/275/2023
Data înregistrării
3 martie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
Sediu social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, BLD. 22 DECEMBRIE, NR.37A, ET.2, AP.CAMERA 218

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-29,2%
Profitul, față de anul trecut
-85,3%
Creștere anuală compusă
-10,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

83clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate119.95%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate3.44 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate3.22%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare25.81%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință-29.22%

    Cifra de afaceri a scăzut cu peste 20% față de anul anterior.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA83202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate59.703lei
I2Active circulante475.043lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe412.510lei
I5Casa și conturi la bănci62.533lei
I6Cheltuieli în avans244.695lei

Pasiv

I7Datorii137.996lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri641.445lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.158.376lei
I14Venituri totale1.212.637lei
I15Cheltuieli totale1.144.471lei
I16Profit brut68.166lei
I18Profit net37.253lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă3,22%
Marjă brută5,88%
Rentabilitatea capitalurilor5,81%
Rentabilitatea activelor6,97%
Grad de îndatorare25,81%
Lichiditate curentă3,44
Cifră de afaceri pe salariat193.063lei
Fond de rulment337.047lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
-29,22%
Creștere anuală compusă
-10,79%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara

Întrebări despre AQUATECH R&C S.R.L.

Ce cifră de afaceri are AQUATECH R&C S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.158.376 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 37.253 lei.
AQUATECH R&C S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus AQUATECH R&C S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are AQUATECH R&C S.R.L.?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are AQUATECH R&C S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 137.996 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are AQUATECH R&C S.R.L.?
83 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
AQUATECH R&C S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are AQUATECH R&C S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .