SMN MARSIM STYLING S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

SMN MARSIM STYLING S.R.L. (CUI 47671860) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Călugăreni Com. Călugăreni, GIURGIU, înregistrată la 21 februarie 2023, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 151.114 lei, profit net de 6.092 lei, datorii de 55.389 lei, capitaluri proprii de 38.908 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 68 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

68

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

68 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.13 x
Profitabilitate
4.03%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

151.114lei

Venituri totale

161.105lei

Rezultat net

6.092lei

Datorii

55.389lei

Capitaluri proprii

38.908lei

Capital de lucru

-48.078lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

151.114lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J52/170/2023
Data înregistrării
21 februarie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. GIURGIU, SAT CĂLUGĂRENI COM. CĂLUGĂRENI, STR. NUCILOR, NR.31, CAMERA 1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+70,6%
Profitul, față de anul trecut
+82,4%
Creștere anuală compusă
+51,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

68clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate41.26%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.13 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate4.03%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare58.74%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință70.57%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA68202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate86.986lei
I2Active circulante7.311lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci7.311lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii55.389lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri38.908lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă151.114lei
I14Venituri totale161.105lei
I15Cheltuieli totale153.682lei
I16Profit brut7.423lei
I18Profit net6.092lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă4,03%
Marjă brută4,91%
Rentabilitatea capitalurilor15,66%
Rentabilitatea activelor6,46%
Grad de îndatorare58,74%
Lichiditate curentă0,13
Cifră de afaceri pe salariat151.114lei
Fond de rulment-48.078lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
70,57%
Creștere anuală compusă
51,35%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Giurgiu

Întrebări despre SMN MARSIM STYLING S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SMN MARSIM STYLING S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 151.114 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.092 lei.
SMN MARSIM STYLING S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SMN MARSIM STYLING S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are SMN MARSIM STYLING S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SMN MARSIM STYLING S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 55.389 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SMN MARSIM STYLING S.R.L.?
68 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SMN MARSIM STYLING S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SMN MARSIM STYLING S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .