SMART CHOICES S.R.L.

Activă

9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

SMART CHOICES S.R.L. (CUI 47632020) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Rădăuţi, SUCEAVA, înregistrată la 14 februarie 2023, cu activitatea principală „activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur” (CAEN 9623).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.866.301 lei, profit net de 385.522 lei, datorii de 839.585 lei, capitaluri proprii de 372.388 lei, 21 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 79 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

79

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

79 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
69.29%
Istoricul rezultatelor
1 ani

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.866.301lei

Venituri totale

2.880.473lei

Rezultat net

385.522lei

Datorii

839.585lei

Capitaluri proprii

372.388lei

Capital de lucru

111.969lei

Salariați

21

Cifră de afaceri pe salariat

136.491lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023000334337
Data înregistrării
14 februarie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur
Sediu social
JUD. SUCEAVA, MUN. RĂDĂUŢI, STR. VADUL TOPLIŢEI, NR.17 F, PARTER, AP.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+143,6%
Profitul, față de anul trecut
+1.950,3%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

79clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate30.73%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.13 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate13.45%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare69.29%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință143.57%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA79202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate260.057lei
I2Active circulante951.554lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe434.406lei
I5Casa și conturi la bănci517.148lei
I6Cheltuieli în avans362lei

Pasiv

I7Datorii839.585lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri372.388lei
I11Capital subscris vărsat500lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.866.301lei
I14Venituri totale2.880.473lei
I15Cheltuieli totale2.434.381lei
I16Profit brut446.092lei
I18Profit net385.522lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați21

Indicatori · 2025

Marjă netă13,45%
Marjă brută15,56%
Rentabilitatea capitalurilor103,53%
Rentabilitatea activelor31,82%
Grad de îndatorare69,29%
Lichiditate curentă1,13
Cifră de afaceri pe salariat136.491lei
Fond de rulment111.969lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
143,57%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

Cele mai nou înregistrate în județul Suceava

Întrebări despre SMART CHOICES S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SMART CHOICES S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.866.301 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 385.522 lei.
SMART CHOICES S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SMART CHOICES S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are SMART CHOICES S.R.L.?
21 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SMART CHOICES S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 839.585 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SMART CHOICES S.R.L.?
79 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SMART CHOICES S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SMART CHOICES S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .