CIEME SOLUŢII S.R.L.

Activă

4322 Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

CIEME SOLUŢII S.R.L. (CUI 47629741) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Chiţoveni Orş. Flămânzi, BOTOŞANI, înregistrată la 14 februarie 2023, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat” (CAEN 4322).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 307.580 lei, profit net de 53.192 lei, datorii de 9.317 lei, capitaluri proprii de 122.466 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

307.580lei

Venituri totale

311.855lei

Rezultat net

53.192lei

Datorii

9.317lei

Capitaluri proprii

122.466lei

Capital de lucru

92.466lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

153.790lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J7/92/2023
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J07/92/2023
Data înregistrării
14 februarie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
Sediu social
JUD. BOTOŞANI, SAT CHIŢOVENI ORŞ. FLĂMÂNZI, STR. ŞCOLII, NR.39

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+70,2%
Profitul, față de anul trecut
-61,3%
Creștere anuală compusă
+127,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate92.93%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate10.92 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate17.29%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare7.07%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință70.22%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA100202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate30.000lei
I2Active circulante101.783lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe26.355lei
I5Casa și conturi la bănci75.428lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii9.317lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri122.466lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă307.580lei
I14Venituri totale311.855lei
I15Cheltuieli totale247.272lei
I16Profit brut64.583lei
I18Profit net53.192lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă17,29%
Marjă brută21%
Rentabilitatea capitalurilor43,43%
Rentabilitatea activelor40,36%
Grad de îndatorare7,07%
Lichiditate curentă10,92
Cifră de afaceri pe salariat153.790lei
Fond de rulment92.466lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
70,22%
Creștere anuală compusă
127,6%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Cele mai nou înregistrate în județul Botoșani

Întrebări despre CIEME SOLUŢII S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CIEME SOLUŢII S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 307.580 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 53.192 lei.
CIEME SOLUŢII S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CIEME SOLUŢII S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are CIEME SOLUŢII S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CIEME SOLUŢII S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 9.317 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CIEME SOLUŢII S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CIEME SOLUŢII S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CIEME SOLUŢII S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .