A&A TRAFIC S.R.L.

Activă

4730 Comerţ cu amănuntul al carburanţilor pentru autovehicule în magazine specializate

A&A TRAFIC S.R.L. (CUI 47582401) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu, CLUJ, înregistrată la 7 februarie 2023, cu activitatea principală „comerţ cu amănuntul al carburanţilor pentru autovehicule în magazine specializate” (CAEN 4730).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 4.528.427 lei, profit net de 32.077 lei, datorii de 488.243 lei, capitaluri proprii de 32.284 lei, 9 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 42 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

42

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

42 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
94.08%
Solvabilitate
6.22%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

4.528.427lei

Venituri totale

4.618.384lei

Rezultat net

32.077lei

Datorii

488.243lei

Capitaluri proprii

32.284lei

Capital de lucru

-91.542lei

Salariați

9

Cifră de afaceri pe salariat

503.159lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J12/522/2023
Data înregistrării
7 februarie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
4730 — Comerţ cu amănuntul al carburanţilor pentru autovehicule în magazine specializate
Sediu social
JUD. CLUJ, SAT MIHAI VITEAZU COM. MIHAI VITEAZU, STR. ALBA IULIA, NR.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-13,4%
Profitul, față de anul trecut
+285,7%
Creștere anuală compusă
-2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

42clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate6.22%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.81 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.71%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare94.08%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință-13.39%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA42202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate122.269lei
I2Active circulante396.701lei
I3Stocuri93.255lei
I4Creanțe291.168lei
I5Casa și conturi la bănci12.278lei
I6Cheltuieli în avans1.557lei

Pasiv

I7Datorii488.243lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri32.284lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă4.528.427lei
I14Venituri totale4.618.384lei
I15Cheltuieli totale4.577.191lei
I16Profit brut41.193lei
I18Profit net32.077lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați9

Indicatori · 2025

Marjă netă0,71%
Marjă brută0,91%
Rentabilitatea capitalurilor99,36%
Rentabilitatea activelor6,18%
Grad de îndatorare94,08%
Lichiditate curentă0,81
Cifră de afaceri pe salariat503.159lei
Fond de rulment-91.542lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
-13,39%
Creștere anuală compusă
-1,95%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre A&A TRAFIC S.R.L.

Ce cifră de afaceri are A&A TRAFIC S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 4.528.427 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 32.077 lei.
A&A TRAFIC S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus A&A TRAFIC S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are A&A TRAFIC S.R.L.?
9 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are A&A TRAFIC S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 488.243 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are A&A TRAFIC S.R.L.?
42 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
A&A TRAFIC S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are A&A TRAFIC S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4730 — Comerţ cu amănuntul al carburanţilor pentru autovehicule în magazine specializate.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .