INDULA TAILOR & CLEAN S.R.L.

Activă

9529 Repararea articolelor de uz personal şi gospodăresc n.c.a.

INDULA TAILOR & CLEAN S.R.L. (CUI 47513088) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 27 ianuarie 2023, cu activitatea principală „repararea articolelor de uz personal şi gospodăresc n.c.a.” (CAEN 9529).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 597.224 lei, profit net de 183.016 lei, datorii de 163.165 lei, capitaluri proprii de 183.256 lei, 5 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 89 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

89

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

89 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.29 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

597.224lei

Venituri totale

597.626lei

Rezultat net

183.016lei

Datorii

163.165lei

Capitaluri proprii

183.256lei

Capital de lucru

46.799lei

Salariați

5

Cifră de afaceri pe salariat

119.445lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023001357401
Data înregistrării
27 ianuarie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
9529 — Repararea articolelor de uz personal şi gospodăresc n.c.a.
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR PRISACA DORNEI, NR.8, BL.D6, SC.1, ET.7, AP.144

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+19%
Profitul, față de anul trecut
+0,7%
Creștere anuală compusă
+79,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

89clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate53.29%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.29 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate30.64%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare47.45%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință18.97%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA89202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate133.905lei
I2Active circulante209.964lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe190.738lei
I5Casa și conturi la bănci19.226lei
I6Cheltuieli în avans2.552lei

Pasiv

I7Datorii163.165lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri183.256lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă597.224lei
I14Venituri totale597.626lei
I15Cheltuieli totale402.665lei
I16Profit brut194.961lei
I18Profit net183.016lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați5

Indicatori · 2025

Marjă netă30,64%
Marjă brută32,64%
Rentabilitatea capitalurilor99,87%
Rentabilitatea activelor53,22%
Grad de îndatorare47,45%
Lichiditate curentă1,29
Cifră de afaceri pe salariat119.445lei
Fond de rulment46.799lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
18,97%
Creștere anuală compusă
79,71%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre INDULA TAILOR & CLEAN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are INDULA TAILOR & CLEAN S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 597.224 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 183.016 lei.
INDULA TAILOR & CLEAN S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus INDULA TAILOR & CLEAN S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are INDULA TAILOR & CLEAN S.R.L.?
5 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are INDULA TAILOR & CLEAN S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 163.165 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are INDULA TAILOR & CLEAN S.R.L.?
89 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
INDULA TAILOR & CLEAN S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are INDULA TAILOR & CLEAN S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9529 — Repararea articolelor de uz personal şi gospodăresc n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .