HAULER SKR S.R.L.

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

HAULER SKR S.R.L. (CUI 47478495) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Târnoviţa Com. Brădeşti, HARGHITA, înregistrată la 19 ianuarie 2023, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 234.141 lei, profit net de 13.569 lei, datorii de 97.183 lei, capitaluri proprii de 15.315 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 55 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

55

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

55 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
88.27%
Lichiditate
0.75 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

234.141lei

Venituri totale

312.192lei

Rezultat net

13.569lei

Datorii

97.183lei

Capitaluri proprii

15.315lei

Capital de lucru

-23.979lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

117.071lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023000027190
Data înregistrării
19 ianuarie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. HARGHITA, SAT TÂRNOVIŢA COM. BRĂDEŞTI, STR. CSERGŐ BÁLINT, NR.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-8,1%
Profitul, față de anul trecut
-77,6%
Creștere anuală compusă
+74,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

55clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate13.91%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.75 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate5.8%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare88.27%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință-8.11%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA55202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate36.895lei
I2Active circulante73.204lei
I3Stocuri41.308lei
I4Creanțe13.817lei
I5Casa și conturi la bănci18.079lei
I6Cheltuieli în avans2.399lei

Pasiv

I7Datorii97.183lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri15.315lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă234.141lei
I14Venituri totale312.192lei
I15Cheltuieli totale296.465lei
I16Profit brut15.727lei
I18Profit net13.569lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă5,8%
Marjă brută6,72%
Rentabilitatea capitalurilor88,6%
Rentabilitatea activelor12,32%
Grad de îndatorare88,27%
Lichiditate curentă0,75
Cifră de afaceri pe salariat117.071lei
Fond de rulment-23.979lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
-8,11%
Creștere anuală compusă
74,73%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Harghita

Întrebări despre HAULER SKR S.R.L.

Ce cifră de afaceri are HAULER SKR S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 234.141 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 13.569 lei.
HAULER SKR S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus HAULER SKR S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are HAULER SKR S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are HAULER SKR S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 97.183 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are HAULER SKR S.R.L.?
55 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
HAULER SKR S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are HAULER SKR S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .