CMA AUTO FAMILY S.R.L.

Activă

4520 Întreţinerea şi repararea autovehiculelor

CMA AUTO FAMILY S.R.L. (CUI 47449082) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Băbeni, VÂLCEA, înregistrată la 13 ianuarie 2023, cu activitatea principală „întreţinerea şi repararea autovehiculelor” (CAEN 4520).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 335.872 lei, profit net de 45.056 lei, datorii de 111.321 lei, capitaluri proprii de 37.443 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 73 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

73

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

73 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
74.83%
Solvabilitate
25.17%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

335.872lei

Venituri totale

581.024lei

Rezultat net

45.056lei

Datorii

111.321lei

Capitaluri proprii

37.443lei

Capital de lucru

37.443lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

167.936lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J38/48/2023
Data înregistrării
13 ianuarie 2023

Activitate și sediu

Activitate principală
4520 — Întreţinerea şi repararea autovehiculelor
Sediu social
JUD. VÂLCEA, ORŞ. BĂBENI, STR. CALEA LUI TRAIAN, NR.192

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
—
Profitul, față de anul trecut
—
Creștere anuală compusă
+15,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

73clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate25.17%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.34 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate13.41%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare74.83%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA73202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante148.764lei
I3Stocuri15.433lei
I4Creanțe35.684lei
I5Casa și conturi la bănci97.647lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii111.321lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri37.443lei
I11Capital subscris vărsat0lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă335.872lei
I14Venituri totale581.024lei
I15Cheltuieli totale519.776lei
I16Profit brut61.248lei
I18Profit net45.056lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă13,41%
Marjă brută18,24%
Rentabilitatea capitalurilor120,33%
Rentabilitatea activelor30,29%
Grad de îndatorare74,83%
Lichiditate curentă1,34
Cifră de afaceri pe salariat167.936lei
Fond de rulment37.443lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
—
Creștere anuală compusă
15,76%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre CMA AUTO FAMILY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CMA AUTO FAMILY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 335.872 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 45.056 lei.
CMA AUTO FAMILY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CMA AUTO FAMILY S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025.
Câți angajați are CMA AUTO FAMILY S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CMA AUTO FAMILY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 111.321 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CMA AUTO FAMILY S.R.L.?
73 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CMA AUTO FAMILY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CMA AUTO FAMILY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4520 — Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .