CHIRIBAKERY S.R.L.

Activă

5610 Restaurante

CHIRIBAKERY S.R.L. (CUI 47390929) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Răstoaca Com. Răstoaca, VRANCEA, înregistrată la 30 decembrie 2022, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Nu apare cu bilanț depus pentru 2022. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 236.136 lei, profit net de 11.288 lei, datorii de 90.346 lei, capitaluri proprii de 25.129 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 66 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

66

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

66 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Solvabilitate
6.36%
Tendință
-9.85%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

236.136lei

Venituri totale

301.218lei

Rezultat net

11.288lei

Datorii

90.346lei

Capitaluri proprii

25.129lei

Capital de lucru

107.357lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

118.068lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J39/1331/2022
Data înregistrării
30 decembrie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. VRANCEA, SAT RĂSTOACA COM. RĂSTOACA, STR. BRĂILEI, NR.223

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Bilanțul pe 2022 nu apare depus Termenul legal pentru 2022 a fost 30 mai 2023, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 1.257 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-9,9%
Profitul, față de anul trecut
-82,4%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

66clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate6.36%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate2.19 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate4.78%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare22.88%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință-9.85%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA66202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate197.100lei
I2Active circulante197.703lei
I3Stocuri90.715lei
I4Creanțe76.113lei
I5Casa și conturi la bănci30.875lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii90.346lei
I8Venituri în avans279.328lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri25.129lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă236.136lei
I14Venituri totale301.218lei
I15Cheltuieli totale288.053lei
I16Profit brut13.165lei
I18Profit net11.288lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă4,78%
Marjă brută5,58%
Rentabilitatea capitalurilor44,92%
Rentabilitatea activelor2,86%
Grad de îndatorare22,88%
Lichiditate curentă2,19
Cifră de afaceri pe salariat118.068lei
Fond de rulment107.357lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
-9,85%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Vrancea

Întrebări despre CHIRIBAKERY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CHIRIBAKERY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 236.136 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 11.288 lei.
CHIRIBAKERY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CHIRIBAKERY S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025. Nu apar depuse situațiile pentru 2022.
Câți angajați are CHIRIBAKERY S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CHIRIBAKERY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 90.346 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CHIRIBAKERY S.R.L.?
66 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CHIRIBAKERY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CHIRIBAKERY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .