ITFIRESECURITY S.R.L.

Activă

8009 Alte activități de securitate n.c.a.

ITFIRESECURITY S.R.L. (CUI 47378283) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Galaţi, GALAŢI, înregistrată la 27 decembrie 2022, cu activitatea principală „alte activități de securitate n.c.a.” (CAEN 8009).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Nu apare cu bilanț depus pentru 2022. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 369.825 lei, profit net de 33.308 lei, datorii de 216.412 lei, capitaluri proprii de 33.508 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 65 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

65

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

65 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
89.86%
Lichiditate
0.65 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

369.825lei

Venituri totale

369.826lei

Rezultat net

33.308lei

Datorii

216.412lei

Capitaluri proprii

33.508lei

Capital de lucru

-75.012lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

369.825lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J17/2399/2022
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2022002399171
Data înregistrării
27 decembrie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
8009 — Alte activități de securitate n.c.a.
Sediu social
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. REGIMENTUL 11 SIRET, NR.46, BL.I4, SC.1, ET.PARTER, AP.12

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Bilanțul pe 2022 nu apare depus Termenul legal pentru 2022 a fost 30 mai 2023, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 1.257 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+196,3%
Profitul, față de anul trecut
+155%
Creștere anuală compusă
+82,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

65clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate13.91%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.65 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate9.01%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare89.86%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință196.27%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA65202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate99.434lei
I2Active circulante141.400lei
I3Stocuri72.967lei
I4Creanțe22.562lei
I5Casa și conturi la bănci45.871lei
I6Cheltuieli în avans9.086lei

Pasiv

I7Datorii216.412lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri33.508lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă369.825lei
I14Venituri totale369.826lei
I15Cheltuieli totale330.910lei
I16Profit brut38.916lei
I18Profit net33.308lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă9,01%
Marjă brută10,52%
Rentabilitatea capitalurilor99,4%
Rentabilitatea activelor13,83%
Grad de îndatorare89,86%
Lichiditate curentă0,65
Cifră de afaceri pe salariat369.825lei
Fond de rulment-75.012lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
196,27%
Creștere anuală compusă
82,1%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8009 Alte activități de protecție n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Galați

Întrebări despre ITFIRESECURITY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ITFIRESECURITY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 369.825 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 33.308 lei.
ITFIRESECURITY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ITFIRESECURITY S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025. Nu apar depuse situațiile pentru 2022.
Câți angajați are ITFIRESECURITY S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ITFIRESECURITY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 216.412 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ITFIRESECURITY S.R.L.?
65 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ITFIRESECURITY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ITFIRESECURITY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8009 — Alte activități de securitate n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .