SALON YUL BY MAN S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

SALON YUL BY MAN S.R.L. (CUI 47319708) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Şimian Com. Şimian, MEHEDINŢI, înregistrată la 15 decembrie 2022, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2023. Nu apare cu bilanț depus pentru 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2023: cifră de afaceri 123.679 lei, profit net de 881 lei, datorii de 5.997 lei, capitaluri proprii de 360 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 43 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

43

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

43 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2023: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Solvabilitate
3.68%
Lichiditate
0.57 x

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

123.679lei

Venituri totale

123.679lei

Rezultat net

881lei

Datorii

5.997lei

Capitaluri proprii

360lei

Capital de lucru

-2.596lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

123.679lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J25/859/2022
Data înregistrării
15 decembrie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. MEHEDINŢI, SAT ŞIMIAN COM. ŞIMIAN, ŞIMIAN, NR.CADASTRAL 51835

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

2 bilanțuri nu apar depuse Nu găsim depuse situațiile financiare pe 2024 și 2025. Termenul legal pentru 2025 a fost 2 iunie 2026, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 158 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 3.000 la 9.000 lei pentru toți cei 2 ani, fiecare exercițiu nedepus fiind o contravenție separată — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2022–2023, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2022
—
Profitul, față de anul trecut
+269,1%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2023

43clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate3.68%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.57 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.71%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare61.35%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2022–2023, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA4320222023

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2022–2023 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate6.374lei
I2Active circulante3.401lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci3.401lei
I6Cheltuieli în avans1lei

Pasiv

I7Datorii5.997lei
I8Venituri în avans3.419lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri360lei
I11Capital subscris vărsat0lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă123.679lei
I14Venituri totale123.679lei
I15Cheltuieli totale122.798lei
I16Profit brut881lei
I18Profit net881lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2023

Marjă netă0,71%
Marjă brută0,71%
Rentabilitatea capitalurilor244,72%
Rentabilitatea activelor9,01%
Grad de îndatorare61,35%
Lichiditate curentă0,57
Cifră de afaceri pe salariat123.679lei
Fond de rulment-2.596lei

Cifra de afaceri în timp

20222023
Creștere în ultimul an
—
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Mehedinți

Întrebări despre SALON YUL BY MAN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SALON YUL BY MAN S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2023, cifra de afaceri a fost 123.679 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 881 lei.
SALON YUL BY MAN S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SALON YUL BY MAN S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2022 până în 2023. Nu apar depuse situațiile pentru 2024 și 2025.
Câți angajați are SALON YUL BY MAN S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2023.
Ce datorii are SALON YUL BY MAN S.R.L.?
În bilanțul pe 2023, firma raportează datorii totale de 5.997 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SALON YUL BY MAN S.R.L.?
43 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SALON YUL BY MAN S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SALON YUL BY MAN S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .