TOUCH URBAN NATURE S.R.L.

Activă

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

TOUCH URBAN NATURE S.R.L. (CUI 47202022) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Com. Ştefăneştii de Jos, ILFOV, înregistrată la 17 noiembrie 2022, cu activitatea principală „alte activități recreative și distractive n.c.a.” (CAEN 9329).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Nu apare cu bilanț depus pentru 2022. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.769.163 lei, profit net de 320.595 lei, datorii de 2.384.237 lei, capitaluri proprii de 111.469 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 39 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

39

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

39 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Datoriile depășesc totalul activelor.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.

Din cei șase factori ieșeau 43 de puncte, dar scorul e plafonat la 39: o firmă în situația asta nu poate fi socotită mai bună de atât, oricât de bine ar arăta restul cifrelor.

Îndatorare
113.68%
Lichiditate
0.48 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.769.163lei

Venituri totale

4.262.985lei

Rezultat net

320.595lei

Datorii

2.384.237lei

Capitaluri proprii

111.469lei

Capital de lucru

-1.248.840lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

628.194lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J23/7948/2022
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2022007948233
Data înregistrării
17 noiembrie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Sediu social
JUD. ILFOV, COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, STR FERICIRII, NR.1, PARTER+ETAJ, BL.N16C, AP.001

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Bilanțul pe 2022 nu apare depus Termenul legal pentru 2022 a fost 30 mai 2023, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 1.257 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+20,5%
Profitul, față de anul trecut
+206,3%
Creștere anuală compusă
+87,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

39clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate5.31%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.48 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate8.51%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare113.68%

    Datoriile depășesc valoarea activelor.

  • Tendință20.54%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA39202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate961.898lei
I2Active circulante1.135.397lei
I3Stocuri861.973lei
I4Creanțe210.567lei
I5Casa și conturi la bănci62.857lei
I6Cheltuieli în avans398.411lei

Pasiv

I7Datorii2.384.237lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri111.469lei
I11Capital subscris vărsat1.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.769.163lei
I14Venituri totale4.262.985lei
I15Cheltuieli totale3.874.132lei
I16Profit brut388.853lei
I18Profit net320.595lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă8,51%
Marjă brută10,32%
Rentabilitatea capitalurilor287,61%
Rentabilitatea activelor15,29%
Grad de îndatorare113,68%
Lichiditate curentă0,48
Cifră de afaceri pe salariat628.194lei
Fond de rulment-1.248.840lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
20,54%
Creștere anuală compusă
87,38%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Ilfov

Întrebări despre TOUCH URBAN NATURE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TOUCH URBAN NATURE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.769.163 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 320.595 lei.
TOUCH URBAN NATURE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TOUCH URBAN NATURE S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025. Nu apar depuse situațiile pentru 2022.
Câți angajați are TOUCH URBAN NATURE S.R.L.?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TOUCH URBAN NATURE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.384.237 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TOUCH URBAN NATURE S.R.L.?
39 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TOUCH URBAN NATURE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TOUCH URBAN NATURE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .