VVV HEALTH COMPANY S.R.L.

Activă

4791 Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

VVV HEALTH COMPANY S.R.L. (CUI 46758101) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Rus Com. Dumbrăviţa, MARAMUREŞ, înregistrată la 31 august 2022, cu activitatea principală „comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet” (CAEN 4791).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 4.132.770 lei, profit net de 22.923 lei, datorii de 2.725.651 lei, capitaluri proprii de 141.551 lei, 9 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 38 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

38

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

38 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Datoriile depășesc totalul activelor.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
143.62%
Solvabilitate
7.46%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

4.132.770lei

Venituri totale

4.135.153lei

Rezultat net

22.923lei

Datorii

2.725.651lei

Capitaluri proprii

141.551lei

Capital de lucru

-859.125lei

Salariați

9

Cifră de afaceri pe salariat

459.197lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2022001813249
Data înregistrării
31 august 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
4791 — Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Sediu social
JUD. MARAMUREŞ, SAT RUS COM. DUMBRĂVIŢA, , NR.237

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-15,8%
Profitul, față de anul trecut
+3%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

38clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate7.46%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.68 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.55%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare143.62%

    Datoriile depășesc valoarea activelor.

  • Tendință-15.81%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA382022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate31.324lei
I2Active circulante1.866.526lei
I3Stocuri1.360.876lei
I4Creanțe495.128lei
I5Casa și conturi la bănci10.522lei
I6Cheltuieli în avans969.352lei

Pasiv

I7Datorii2.725.651lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri141.551lei
I11Capital subscris vărsat10.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă4.132.770lei
I14Venituri totale4.135.153lei
I15Cheltuieli totale4.106.820lei
I16Profit brut28.333lei
I18Profit net22.923lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați9

Indicatori · 2025

Marjă netă0,55%
Marjă brută0,69%
Rentabilitatea capitalurilor16,19%
Rentabilitatea activelor1,21%
Grad de îndatorare143,62%
Lichiditate curentă0,68
Cifră de afaceri pe salariat459.197lei
Fond de rulment-859.125lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
-15,81%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Cele mai nou înregistrate în județul Maramureș

Întrebări despre VVV HEALTH COMPANY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are VVV HEALTH COMPANY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 4.132.770 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 22.923 lei.
VVV HEALTH COMPANY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus VVV HEALTH COMPANY S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are VVV HEALTH COMPANY S.R.L.?
9 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are VVV HEALTH COMPANY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.725.651 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are VVV HEALTH COMPANY S.R.L.?
38 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
VVV HEALTH COMPANY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are VVV HEALTH COMPANY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4791 — Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .