VAJUCU S.R.L.

Activă

9630 Activități de pompe funebre și similare

VAJUCU S.R.L. (CUI 46709290) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Frumosu Com. Frumosu, SUCEAVA, înregistrată la 24 august 2022, cu activitatea principală „activități de pompe funebre și similare” (CAEN 9630).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 153.070 lei, profit net de 19.997 lei, datorii de 43.431 lei, capitaluri proprii de 37.231 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 87 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

87

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

87 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.37 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

153.070lei

Venituri totale

178.607lei

Rezultat net

19.997lei

Datorii

43.431lei

Capitaluri proprii

37.231lei

Capital de lucru

16.201lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

153.070lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2022001743331
Data înregistrării
24 august 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
9630 — Activități de pompe funebre și similare
Sediu social
JUD. SUCEAVA, SAT FRUMOSU COM. FRUMOSU, , NR.64

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+53,3%
Profitul, față de anul trecut
+34,9%
Creștere anuală compusă
+335,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

87clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate46.17%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.37 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate13.06%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare53.85%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință53.3%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA872022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate21.015lei
I2Active circulante59.632lei
I3Stocuri26.579lei
I4Creanțe2.206lei
I5Casa și conturi la bănci30.847lei
I6Cheltuieli în avans15lei

Pasiv

I7Datorii43.431lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri37.231lei
I11Capital subscris vărsat1.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă153.070lei
I14Venituri totale178.607lei
I15Cheltuieli totale157.308lei
I16Profit brut21.299lei
I18Profit net19.997lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă13,06%
Marjă brută13,91%
Rentabilitatea capitalurilor53,71%
Rentabilitatea activelor24,8%
Grad de îndatorare53,85%
Lichiditate curentă1,37
Cifră de afaceri pe salariat153.070lei
Fond de rulment16.201lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
53,3%
Creștere anuală compusă
335,75%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9630 Activități de pompe funebre și similare

Cele mai nou înregistrate în județul Suceava

Întrebări despre VAJUCU S.R.L.

Ce cifră de afaceri are VAJUCU S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 153.070 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 19.997 lei.
VAJUCU S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus VAJUCU S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are VAJUCU S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are VAJUCU S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 43.431 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are VAJUCU S.R.L.?
87 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
VAJUCU S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are VAJUCU S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9630 — Activități de pompe funebre și similare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .