R-EDUART TOTAL DESIGN S.R.L.

Activă

1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

R-EDUART TOTAL DESIGN S.R.L. (CUI 46688065) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Niculeşti Com. Niculeşti, DÂMBOVIŢA, înregistrată la 22 august 2022, cu activitatea principală „fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)” (CAEN 1413).

A depus 3 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2023 și 2025. Nu apare cu bilanț depus pentru 2022. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 471.754 lei, profit net de 135.247 lei, datorii de 60.338 lei, capitaluri proprii de 87.985 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 81 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

81

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

81 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Istoricul rezultatelor
2 ani
Lichiditate
0.98 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

471.754lei

Venituri totale

588.736lei

Rezultat net

135.247lei

Datorii

60.338lei

Capitaluri proprii

87.985lei

Capital de lucru

-1.254lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

235.877lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J15/1410/2022
Data înregistrării
22 august 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Sediu social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT NICULEŞTI COM. NICULEŞTI, NR.189, CAMERA 1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Bilanțul pe 2022 nu apare depus Termenul legal pentru 2022 a fost 30 mai 2023, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 1.257 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 1.500 la 4.500 lei — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2023–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+33.476,8%
Profitul, față de anul trecut
+426,9%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

81clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate53.7%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate0.98 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate28.67%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare36.82%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință33476.8%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor2 ani

    2 ani cu pierdere din 3.

Evoluția scorului

2023–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA81202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

3 exerciții depuse, 2023–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate104.767lei
I2Active circulante59.084lei
I3Stocuri1.719lei
I4Creanțe12.648lei
I5Casa și conturi la bănci44.717lei
I6Cheltuieli în avans457lei

Pasiv

I7Datorii60.338lei
I8Venituri în avans15.985lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri87.985lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă471.754lei
I14Venituri totale588.736lei
I15Cheltuieli totale433.070lei
I16Profit brut155.666lei
I18Profit net135.247lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă28,67%
Marjă brută33%
Rentabilitatea capitalurilor153,72%
Rentabilitatea activelor82,54%
Grad de îndatorare36,82%
Lichiditate curentă0,98
Cifră de afaceri pe salariat235.877lei
Fond de rulment-1.254lei

Cifra de afaceri în timp

20232025
Creștere în ultimul an
33.476,8%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

Cele mai nou înregistrate în județul Dâmbovița

Întrebări despre R-EDUART TOTAL DESIGN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are R-EDUART TOTAL DESIGN S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 471.754 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 135.247 lei.
R-EDUART TOTAL DESIGN S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus R-EDUART TOTAL DESIGN S.R.L.?
3 bilanțuri, din 2023 până în 2025. Nu apar depuse situațiile pentru 2022.
Câți angajați are R-EDUART TOTAL DESIGN S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are R-EDUART TOTAL DESIGN S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 60.338 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are R-EDUART TOTAL DESIGN S.R.L.?
81 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
R-EDUART TOTAL DESIGN S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are R-EDUART TOTAL DESIGN S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .