PRINTESA DE AUR MUSIC PRODUCTION S.R.L.

Activă

9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)

PRINTESA DE AUR MUSIC PRODUCTION S.R.L. (CUI 46686234) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Piteşti, ARGEŞ, înregistrată la 22 august 2022, cu activitatea principală „activități de interpretare artistică (spectacole)” (CAEN 9020).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 631.601 lei, profit net de 192.320 lei, datorii de 453.099 lei, capitaluri proprii de 193.994 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 72 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

72

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

72 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.63 x
Îndatorare
70.02%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

631.601lei

Venituri totale

631.601lei

Rezultat net

192.320lei

Datorii

453.099lei

Capitaluri proprii

193.994lei

Capital de lucru

-167.327lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

315.801lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2022002279033
Data înregistrării
22 august 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
Sediu social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. NICOLAE LABIŞ, NR.77, BL.VI1, AP.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+237,1%
Profitul, față de anul trecut
+1.072%
Creștere anuală compusă
+152,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

72clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate29.98%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.63 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate30.45%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare70.02%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință237.13%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA722022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate361.321lei
I2Active circulante285.772lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe250.869lei
I5Casa și conturi la bănci34.903lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii453.099lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri193.994lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă631.601lei
I14Venituri totale631.601lei
I15Cheltuieli totale425.009lei
I16Profit brut206.592lei
I18Profit net192.320lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă30,45%
Marjă brută32,71%
Rentabilitatea capitalurilor99,14%
Rentabilitatea activelor29,72%
Grad de îndatorare70,02%
Lichiditate curentă0,63
Cifră de afaceri pe salariat315.801lei
Fond de rulment-167.327lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
237,13%
Creștere anuală compusă
152,4%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)

Cele mai nou înregistrate în județul Argeș

Întrebări despre PRINTESA DE AUR MUSIC PRODUCTION S.R.L.

Ce cifră de afaceri are PRINTESA DE AUR MUSIC PRODUCTION S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 631.601 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 192.320 lei.
PRINTESA DE AUR MUSIC PRODUCTION S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus PRINTESA DE AUR MUSIC PRODUCTION S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are PRINTESA DE AUR MUSIC PRODUCTION S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are PRINTESA DE AUR MUSIC PRODUCTION S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 453.099 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are PRINTESA DE AUR MUSIC PRODUCTION S.R.L.?
72 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
PRINTESA DE AUR MUSIC PRODUCTION S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are PRINTESA DE AUR MUSIC PRODUCTION S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .