SKIN SPIRIT STUDIO S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

SKIN SPIRIT STUDIO S.R.L. (CUI 46676656) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Ghelinţa Com. Ghelinţa, COVASNA, înregistrată la 19 august 2022, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 138.570 lei, profit net de 5.638 lei, datorii de 18.510 lei, capitaluri proprii de 17.716 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 84 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

84

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

84 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Solvabilitate
18.85%
Profitabilitate
4.07%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

138.570lei

Venituri totale

162.810lei

Rezultat net

5.638lei

Datorii

18.510lei

Capitaluri proprii

17.716lei

Capital de lucru

10.650lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

138.570lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J14/293/2022
Data înregistrării
19 august 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. COVASNA, SAT GHELINŢA COM. GHELINŢA, GHELINŢA, NR.1090

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+30,6%
Profitul, față de anul trecut
+188,2%
Creștere anuală compusă
+159,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

84clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate18.85%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.58 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate4.07%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare19.7%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință30.62%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA842022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate64.802lei
I2Active circulante29.160lei
I3Stocuri13.844lei
I4Creanțe429lei
I5Casa și conturi la bănci14.887lei
I6Cheltuieli în avans4.183lei

Pasiv

I7Datorii18.510lei
I8Venituri în avans61.919lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri17.716lei
I11Capital subscris vărsat100lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă138.570lei
I14Venituri totale162.810lei
I15Cheltuieli totale155.758lei
I16Profit brut7.052lei
I18Profit net5.638lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă4,07%
Marjă brută5,09%
Rentabilitatea capitalurilor31,82%
Rentabilitatea activelor6%
Grad de îndatorare19,7%
Lichiditate curentă1,58
Cifră de afaceri pe salariat138.570lei
Fond de rulment10.650lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
30,62%
Creștere anuală compusă
159,67%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Covasna

Întrebări despre SKIN SPIRIT STUDIO S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SKIN SPIRIT STUDIO S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 138.570 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 5.638 lei.
SKIN SPIRIT STUDIO S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SKIN SPIRIT STUDIO S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are SKIN SPIRIT STUDIO S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SKIN SPIRIT STUDIO S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 18.510 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SKIN SPIRIT STUDIO S.R.L.?
84 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SKIN SPIRIT STUDIO S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SKIN SPIRIT STUDIO S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .