SOFT EPIL S.R.L.

Activă

9622 Activități de tratament și înfrumusețare

SOFT EPIL S.R.L. (CUI 46535886) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 26 iulie 2022, cu activitatea principală „activități de tratament și înfrumusețare” (CAEN 9622).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.955.116 lei, profit net de 609.209 lei, datorii de 1.197.212 lei, capitaluri proprii de 654.959 lei, 10 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 79 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

79

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

79 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
68.34%
Istoricul rezultatelor
1 ani

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.955.116lei

Venituri totale

2.955.124lei

Rezultat net

609.209lei

Datorii

1.197.212lei

Capitaluri proprii

654.959lei

Capital de lucru

55.884lei

Salariați

10

Cifră de afaceri pe salariat

295.512lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2022014325409
Data înregistrării
26 iulie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, INT SILISTRARU, NR.30

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+23,9%
Profitul, față de anul trecut
+83,2%
Creștere anuală compusă
+145,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

79clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate37.39%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.05 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate20.62%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare68.34%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință23.93%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA792022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate498.685lei
I2Active circulante1.253.096lei
I3Stocuri19.959lei
I4Creanțe82.956lei
I5Casa și conturi la bănci1.150.181lei
I6Cheltuieli în avans100.390lei

Pasiv

I7Datorii1.197.212lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri654.959lei
I11Capital subscris vărsat1.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.955.116lei
I14Venituri totale2.955.124lei
I15Cheltuieli totale2.249.783lei
I16Profit brut705.341lei
I18Profit net609.209lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați10

Indicatori · 2025

Marjă netă20,62%
Marjă brută23,87%
Rentabilitatea capitalurilor93,01%
Rentabilitatea activelor34,78%
Grad de îndatorare68,34%
Lichiditate curentă1,05
Cifră de afaceri pe salariat295.512lei
Fond de rulment55.884lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
23,93%
Creștere anuală compusă
145,93%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre SOFT EPIL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SOFT EPIL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.955.116 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 609.209 lei.
SOFT EPIL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SOFT EPIL S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are SOFT EPIL S.R.L.?
10 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SOFT EPIL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.197.212 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SOFT EPIL S.R.L.?
79 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SOFT EPIL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SOFT EPIL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9622 — Activități de tratament și înfrumusețare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .