MRKGYM S.R.L.

Activă

8690 Alte activităţi referitoare la sănătatea umană

MRKGYM S.R.L. (CUI 46509844) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Cristuru Secuiesc, HARGHITA, înregistrată la 20 iulie 2022, cu activitatea principală „alte activităţi referitoare la sănătatea umană” (CAEN 8690).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 262.587 lei, profit net de 16.969 lei, datorii de 271.200 lei, capitaluri proprii de 19.801 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 59 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

59

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

59 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.38 x
Solvabilitate
4.36%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

262.587lei

Venituri totale

337.493lei

Rezultat net

16.969lei

Datorii

271.200lei

Capitaluri proprii

19.801lei

Capital de lucru

-167.419lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

131.294lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J19/428/2022
Data înregistrării
20 iulie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
8690 — Alte activităţi referitoare la sănătatea umană
Sediu social
JUD. HARGHITA, ORŞ. CRISTURU SECUIESC, STR. KOSSUTH LAJOS, NR.2, AP.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+108,4%
Profitul, față de anul trecut
+267,8%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

59clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate4.36%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.38 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate6.46%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare59.67%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință108.4%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA592022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate350.725lei
I2Active circulante103.781lei
I3Stocuri39.004lei
I4Creanțe14.368lei
I5Casa și conturi la bănci50.409lei
I6Cheltuieli în avans7.233lei

Pasiv

I7Datorii271.200lei
I8Venituri în avans170.738lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri19.801lei
I11Capital subscris vărsat1lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă262.587lei
I14Venituri totale337.493lei
I15Cheltuieli totale317.853lei
I16Profit brut19.640lei
I18Profit net16.969lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă6,46%
Marjă brută7,48%
Rentabilitatea capitalurilor85,7%
Rentabilitatea activelor3,73%
Grad de îndatorare59,67%
Lichiditate curentă0,38
Cifră de afaceri pe salariat131.294lei
Fond de rulment-167.419lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
108,4%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană

Cele mai nou înregistrate în județul Harghita

Întrebări despre MRKGYM S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MRKGYM S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 262.587 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 16.969 lei.
MRKGYM S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MRKGYM S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are MRKGYM S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MRKGYM S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 271.200 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MRKGYM S.R.L.?
59 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MRKGYM S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MRKGYM S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8690 — Alte activităţi referitoare la sănătatea umană.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .