PRUNES TECHNOLOGICAL DEVELOPMENT S.R.L.

Activă

6209 Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

PRUNES TECHNOLOGICAL DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 46499023) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Năvodari, CONSTANŢA, înregistrată la 19 iulie 2022, cu activitatea principală „alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei” (CAEN 6209).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 139.111 lei, profit net de 9.305 lei, datorii de 98.525 lei, capitaluri proprii de 1.919 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 58 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

58

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

58 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.07 x
Solvabilitate
0.77%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

139.111lei

Venituri totale

227.441lei

Rezultat net

9.305lei

Datorii

98.525lei

Capitaluri proprii

1.919lei

Capital de lucru

-91.749lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

69.556lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J13/2554/2022
Data înregistrării
19 iulie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
6209 — Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
Sediu social
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. PESCARILOR, NR.36

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+9.174,1%
Profitul, față de anul trecut
+815,9%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

58clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate0.77%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.07 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate6.69%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare39.32%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință9174.07%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA582022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate243.818lei
I2Active circulante6.776lei
I3Stocuri125lei
I4Creanțe5.000lei
I5Casa și conturi la bănci1.651lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii98.525lei
I8Venituri în avans150.150lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.919lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă139.111lei
I14Venituri totale227.441lei
I15Cheltuieli totale216.220lei
I16Profit brut11.221lei
I18Profit net9.305lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă6,69%
Marjă brută8,07%
Rentabilitatea capitalurilor484,89%
Rentabilitatea activelor3,71%
Grad de îndatorare39,32%
Lichiditate curentă0,07
Cifră de afaceri pe salariat69.556lei
Fond de rulment-91.749lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
9.174,07%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea J · Informații și comunicații

6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației

Cele mai nou înregistrate în județul Constanța

Întrebări despre PRUNES TECHNOLOGICAL DEVELOPMENT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are PRUNES TECHNOLOGICAL DEVELOPMENT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 139.111 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 9.305 lei.
PRUNES TECHNOLOGICAL DEVELOPMENT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus PRUNES TECHNOLOGICAL DEVELOPMENT S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are PRUNES TECHNOLOGICAL DEVELOPMENT S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are PRUNES TECHNOLOGICAL DEVELOPMENT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 98.525 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are PRUNES TECHNOLOGICAL DEVELOPMENT S.R.L.?
58 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
PRUNES TECHNOLOGICAL DEVELOPMENT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are PRUNES TECHNOLOGICAL DEVELOPMENT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6209 — Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .