REFLECT AL S.R.L.

Activă

5610 Restaurante

REFLECT AL S.R.L. (CUI 46498753) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Drobeta-Turnu Severin, MEHEDINŢI, înregistrată la 19 iulie 2022, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.216.914 lei, profit net de 356.394 lei, datorii de 702.418 lei, capitaluri proprii de 357.379 lei, 11 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 83 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

83

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

83 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
69.03%
Lichiditate
1.14 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.216.914lei

Venituri totale

4.439.053lei

Rezultat net

356.394lei

Datorii

702.418lei

Capitaluri proprii

357.379lei

Capital de lucru

98.719lei

Salariați

11

Cifră de afaceri pe salariat

292.447lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J25/487/2022
Data înregistrării
19 iulie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. CRIŞAN, NR.63, BL.O1, SC.6, ET.PARTER, AP.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+23,3%
Profitul, față de anul trecut
+35,5%
Creștere anuală compusă
+70,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

83clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate35.12%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.14 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate11.08%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare69.03%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință23.34%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA832022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate216.360lei
I2Active circulante801.137lei
I3Stocuri107.853lei
I4Creanțe100.390lei
I5Casa și conturi la bănci592.894lei
I6Cheltuieli în avans42.300lei

Pasiv

I7Datorii702.418lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri357.379lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.216.914lei
I14Venituri totale4.439.053lei
I15Cheltuieli totale4.012.061lei
I16Profit brut426.992lei
I18Profit net356.394lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați11

Indicatori · 2025

Marjă netă11,08%
Marjă brută13,27%
Rentabilitatea capitalurilor99,72%
Rentabilitatea activelor35,03%
Grad de îndatorare69,03%
Lichiditate curentă1,14
Cifră de afaceri pe salariat292.447lei
Fond de rulment98.719lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
23,34%
Creștere anuală compusă
70,16%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Mehedinți

Întrebări despre REFLECT AL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are REFLECT AL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.216.914 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 356.394 lei.
REFLECT AL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus REFLECT AL S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are REFLECT AL S.R.L.?
11 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are REFLECT AL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 702.418 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are REFLECT AL S.R.L.?
83 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
REFLECT AL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are REFLECT AL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .