FEROCAME&EM.DO S.R.L.

Activă

7820 Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului

FEROCAME&EM.DO S.R.L. (CUI 46496817) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Iaşi, IAŞI, înregistrată la 19 iulie 2022, cu activitatea principală „activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului” (CAEN 7820).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 16.420.872 lei, profit net de 1.469.253 lei, datorii de 3.613.827 lei, capitaluri proprii de 1.469.493 lei, 66 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
70.72%
Istoricul rezultatelor
1 ani

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

16.420.872lei

Venituri totale

16.496.493lei

Rezultat net

1.469.253lei

Datorii

3.613.827lei

Capitaluri proprii

1.469.493lei

Capital de lucru

860.742lei

Salariați

66

Cifră de afaceri pe salariat

248.801lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2022002658225
Data înregistrării
19 iulie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
7820 — Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului
Sediu social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. IOAN IANOV, NR.38

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+33,3%
Profitul, față de anul trecut
+16,8%
Creștere anuală compusă
+766,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate28.76%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.24 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate8.95%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare70.72%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință33.26%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA712022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate635.632lei
I2Active circulante4.474.569lei
I3Stocuri17.388lei
I4Creanțe4.335.743lei
I5Casa și conturi la bănci121.438lei
I6Cheltuieli în avans2.045lei

Pasiv

I7Datorii3.613.827lei
I8Venituri în avans28.926lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.469.493lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă16.420.872lei
I14Venituri totale16.496.493lei
I15Cheltuieli totale14.752.216lei
I16Profit brut1.744.277lei
I18Profit net1.469.253lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați66

Indicatori · 2025

Marjă netă8,95%
Marjă brută10,62%
Rentabilitatea capitalurilor99,98%
Rentabilitatea activelor28,75%
Grad de îndatorare70,72%
Lichiditate curentă1,24
Cifră de afaceri pe salariat248.801lei
Fond de rulment860.742lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
33,26%
Creștere anuală compusă
766,84%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre FEROCAME&EM.DO S.R.L.

Ce cifră de afaceri are FEROCAME&EM.DO S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 16.420.872 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.469.253 lei.
FEROCAME&EM.DO S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus FEROCAME&EM.DO S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are FEROCAME&EM.DO S.R.L.?
66 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are FEROCAME&EM.DO S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 3.613.827 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are FEROCAME&EM.DO S.R.L.?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
FEROCAME&EM.DO S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are FEROCAME&EM.DO S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7820 — Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .