NUBIA CONCEPT BY MG S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

NUBIA CONCEPT BY MG S.R.L. (CUI 46485044) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Călăraşi, CĂLĂRAŞI, înregistrată la 15 iulie 2022, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 31.310 lei, profit net de 4.754 lei, datorii de 183.421 lei, capitaluri proprii de 1.482 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 50 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

50

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

50 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.28 x
Îndatorare
99.46%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

31.310lei

Venituri totale

60.310lei

Rezultat net

4.754lei

Datorii

183.421lei

Capitaluri proprii

1.482lei

Capital de lucru

-132.673lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J51/547/2022
Data înregistrării
15 iulie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. PLEVNA, NR.297

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+81,4%
Profitul, față de anul trecut
+138,7%
Creștere anuală compusă
+82,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

50clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate0.8%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.28 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate15.18%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare99.46%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință81.4%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA502022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate133.672lei
I2Active circulante50.748lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe50.403lei
I5Casa și conturi la bănci345lei
I6Cheltuieli în avans483lei

Pasiv

I7Datorii183.421lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.482lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă31.310lei
I14Venituri totale60.310lei
I15Cheltuieli totale53.409lei
I16Profit brut6.901lei
I18Profit net4.754lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă15,18%
Marjă brută22,04%
Rentabilitatea capitalurilor320,78%
Rentabilitatea activelor2,58%
Grad de îndatorare99,46%
Lichiditate curentă0,28
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment-132.673lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
81,4%
Creștere anuală compusă
82,28%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Călărași

Întrebări despre NUBIA CONCEPT BY MG S.R.L.

Ce cifră de afaceri are NUBIA CONCEPT BY MG S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 31.310 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.754 lei.
NUBIA CONCEPT BY MG S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NUBIA CONCEPT BY MG S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are NUBIA CONCEPT BY MG S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NUBIA CONCEPT BY MG S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 183.421 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NUBIA CONCEPT BY MG S.R.L.?
50 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NUBIA CONCEPT BY MG S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NUBIA CONCEPT BY MG S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .