ARENA FASHION OUTLET S.R.L.

Activă

4771 Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate

ARENA FASHION OUTLET S.R.L. (CUI 46363179) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Brătuleni Com. Miroslava, IAŞI, înregistrată la 24 iunie 2022, cu activitatea principală „comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate” (CAEN 4771).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 12.304.082 lei, profit net de 677.394 lei, datorii de 4.765.726 lei, capitaluri proprii de 2.462.755 lei, 37 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 78 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

78

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

78 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
66.63%
Lichiditate
1.46 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

12.304.082lei

Venituri totale

12.309.648lei

Rezultat net

677.394lei

Datorii

4.765.726lei

Capitaluri proprii

2.462.755lei

Capital de lucru

2.206.052lei

Salariați

37

Cifră de afaceri pe salariat

332.543lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2022002293220
Data înregistrării
24 iunie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
4771 — Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Sediu social
JUD. IAŞI, SAT BRĂTULENI COM. MIROSLAVA, STR. PRINCIPALĂ, NR.7A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+2,1%
Profitul, față de anul trecut
-20,4%
Creștere anuală compusă
+53,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

78clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate34.43%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.46 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate5.51%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare66.63%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință2.08%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA782022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate180.460lei
I2Active circulante6.971.778lei
I3Stocuri5.888.134lei
I4Creanțe967.293lei
I5Casa și conturi la bănci116.351lei
I6Cheltuieli în avans108.121lei

Pasiv

I7Datorii4.765.726lei
I8Venituri în avans31.878lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.462.755lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă12.304.082lei
I14Venituri totale12.309.648lei
I15Cheltuieli totale11.534.960lei
I16Profit brut774.688lei
I18Profit net677.394lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați37

Indicatori · 2025

Marjă netă5,51%
Marjă brută6,3%
Rentabilitatea capitalurilor27,51%
Rentabilitatea activelor9,47%
Grad de îndatorare66,63%
Lichiditate curentă1,46
Cifră de afaceri pe salariat332.543lei
Fond de rulment2.206.052lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
2,08%
Creștere anuală compusă
53,44%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre ARENA FASHION OUTLET S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ARENA FASHION OUTLET S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 12.304.082 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 677.394 lei.
ARENA FASHION OUTLET S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ARENA FASHION OUTLET S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are ARENA FASHION OUTLET S.R.L.?
37 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ARENA FASHION OUTLET S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 4.765.726 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ARENA FASHION OUTLET S.R.L.?
78 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ARENA FASHION OUTLET S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ARENA FASHION OUTLET S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4771 — Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .