NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.

Activă

6831 Agenţii imobiliare

NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L. (CUI 46340698) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 21 iunie 2022, cu activitatea principală „agenţii imobiliare” (CAEN 6831).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 34.633.759 lei, profit net de 2.187.755 lei, datorii de 23.110.598 lei, capitaluri proprii de 14.108.149 lei, 41 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 78 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

78

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

78 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
63.34%
Lichiditate
1.46 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

34.633.759lei

Venituri totale

37.208.519lei

Rezultat net

2.187.755lei

Datorii

23.110.598lei

Capitaluri proprii

14.108.149lei

Capital de lucru

10.614.476lei

Salariați

41

Cifră de afaceri pe salariat

844.726lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2022011772402
Data înregistrării
21 iunie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
6831 — Agenţii imobiliare
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL FLOREASCA, NR. 133-135-137 SI STR. CORNESCU NR. 50-52. ET. 1. SPATIUL A. BIROU 2. COMPART. 6

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+15,7%
Profitul, față de anul trecut
-77,1%
Creștere anuală compusă
+180,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

78clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate38.67%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.46 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate6.32%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare63.34%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință15.72%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA782022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.759.770lei
I2Active circulante33.725.074lei
I3Stocuri25.552.632lei
I4Creanțe7.469.337lei
I5Casa și conturi la bănci703.105lei
I6Cheltuieli în avans745.995lei

Pasiv

I7Datorii23.110.598lei
I8Venituri în avans12.092lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri14.108.149lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă34.633.759lei
I14Venituri totale37.208.519lei
I15Cheltuieli totale34.634.809lei
I16Profit brut2.573.710lei
I18Profit net2.187.755lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați41

Indicatori · 2025

Marjă netă6,32%
Marjă brută7,43%
Rentabilitatea capitalurilor15,51%
Rentabilitatea activelor6%
Grad de îndatorare63,34%
Lichiditate curentă1,46
Cifră de afaceri pe salariat844.726lei
Fond de rulment10.614.476lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
15,72%
Creștere anuală compusă
180,64%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea L · Tranzacții imobiliare

6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.

Ce cifră de afaceri are NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 34.633.759 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.187.755 lei.
NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.?
41 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 23.110.598 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.?
78 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6831 — Agenţii imobiliare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .