FUTURE INSTAL GROUP S.R.L.

Activă

4322 Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

FUTURE INSTAL GROUP S.R.L. (CUI 46311714) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Ciurari Com. Săceni, TELEORMAN, înregistrată la 16 iunie 2022, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat” (CAEN 4322).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 41.170 lei, profit net de 31.967 lei, datorii de 4.665 lei, capitaluri proprii de 4.882 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 84 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

84

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

84 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
2 ani
Solvabilitate
13.6%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

41.170lei

Venituri totale

59.951lei

Rezultat net

31.967lei

Datorii

4.665lei

Capitaluri proprii

4.882lei

Capital de lucru

4.863lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J34/498/2022
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2022000498348
Data înregistrării
16 iunie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
Sediu social
JUD. TELEORMAN, SAT CIURARI COM. SĂCENI, STR. AVIAT. IRINA BURNAIA, NR.74

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+1.958,5%
Profitul, față de anul trecut
+1.106,2%
Creștere anuală compusă
+448,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

84clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate13.6%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate2.04 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate77.65%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare12.99%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință1958.5%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor2 ani

    2 ani cu pierdere din 3.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA842022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate26.375lei
I2Active circulante9.528lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci9.528lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii4.665lei
I8Venituri în avans26.356lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri4.882lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă41.170lei
I14Venituri totale59.951lei
I15Cheltuieli totale23.335lei
I16Profit brut36.616lei
I18Profit net31.967lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă77,65%
Marjă brută88,94%
Rentabilitatea capitalurilor654,79%
Rentabilitatea activelor89,04%
Grad de îndatorare12,99%
Lichiditate curentă2,04
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment4.863lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
1.958,5%
Creștere anuală compusă
448,86%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Cele mai nou înregistrate în județul Teleorman

Întrebări despre FUTURE INSTAL GROUP S.R.L.

Ce cifră de afaceri are FUTURE INSTAL GROUP S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 41.170 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 31.967 lei.
FUTURE INSTAL GROUP S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus FUTURE INSTAL GROUP S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are FUTURE INSTAL GROUP S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are FUTURE INSTAL GROUP S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 4.665 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are FUTURE INSTAL GROUP S.R.L.?
84 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
FUTURE INSTAL GROUP S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are FUTURE INSTAL GROUP S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .