ATH MOBIL VENDING S.R.L.

Activă

8210 Activități de secretariat și servicii-suport

ATH MOBIL VENDING S.R.L. (CUI 46297407) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Deva, HUNEDOARA, înregistrată la 15 iunie 2022, cu activitatea principală „activități de secretariat și servicii-suport” (CAEN 8210).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.016.447 lei, profit net de 44.070 lei, datorii de 780.275 lei, capitaluri proprii de 59.612 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 55 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

55

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

55 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
92.9%
Solvabilitate
7.1%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.016.447lei

Venituri totale

1.059.102lei

Rezultat net

44.070lei

Datorii

780.275lei

Capitaluri proprii

59.612lei

Capital de lucru

49.685lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

508.224lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2022000920203
Data înregistrării
15 iunie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
8210 — Activități de secretariat și servicii-suport
Sediu social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. HOREA, BL.88, SC.2, ET.10, AP.87

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+41,2%
Profitul, față de anul trecut
+3.715,3%
Creștere anuală compusă
+109%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

55clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate7.1%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate1.06 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate4.34%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare92.9%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință41.24%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA552022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate9.927lei
I2Active circulante829.960lei
I3Stocuri710.693lei
I4Creanțe77.745lei
I5Casa și conturi la bănci41.522lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii780.275lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri59.612lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.016.447lei
I14Venituri totale1.059.102lei
I15Cheltuieli totale1.005.039lei
I16Profit brut54.063lei
I18Profit net44.070lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă4,34%
Marjă brută5,32%
Rentabilitatea capitalurilor73,93%
Rentabilitatea activelor5,25%
Grad de îndatorare92,9%
Lichiditate curentă1,06
Cifră de afaceri pe salariat508.224lei
Fond de rulment49.685lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
41,24%
Creștere anuală compusă
108,96%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea O · Administrație publică și apărare

8210 Activități de secretariat și servicii-suport

Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara

Întrebări despre ATH MOBIL VENDING S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ATH MOBIL VENDING S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.016.447 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 44.070 lei.
ATH MOBIL VENDING S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ATH MOBIL VENDING S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are ATH MOBIL VENDING S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ATH MOBIL VENDING S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 780.275 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ATH MOBIL VENDING S.R.L.?
55 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ATH MOBIL VENDING S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ATH MOBIL VENDING S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8210 — Activități de secretariat și servicii-suport.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .