AR HOME GRAFIC S.R.L.

Activă

7111 Activităţi de arhitectură

AR HOME GRAFIC S.R.L. (CUI 46078318) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Craiova, DOLJ, înregistrată la 9 mai 2022, cu activitatea principală „activităţi de arhitectură” (CAEN 7111).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 333.790 lei, profit net de 47.868 lei, datorii de 357.468 lei, capitaluri proprii de 47.968 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 60 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

60

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

60 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.22 x
Îndatorare
88.17%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

333.790lei

Venituri totale

334.658lei

Rezultat net

47.868lei

Datorii

357.468lei

Capitaluri proprii

47.968lei

Capital de lucru

-279.253lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

166.895lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2022001040162
Data înregistrării
9 mai 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
7111 — Activităţi de arhitectură
Sediu social
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. MERIŞORULUI, NR.33C

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+17,6%
Profitul, față de anul trecut
-4,4%
Creștere anuală compusă
+59,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

60clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate11.83%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.22 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate14.34%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare88.17%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință17.6%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA602022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate327.221lei
I2Active circulante78.215lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe50.958lei
I5Casa și conturi la bănci27.257lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii357.468lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri47.968lei
I11Capital subscris vărsat100lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă333.790lei
I14Venituri totale334.658lei
I15Cheltuieli totale283.443lei
I16Profit brut51.215lei
I18Profit net47.868lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă14,34%
Marjă brută15,34%
Rentabilitatea capitalurilor99,79%
Rentabilitatea activelor11,81%
Grad de îndatorare88,17%
Lichiditate curentă0,22
Cifră de afaceri pe salariat166.895lei
Fond de rulment-279.253lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
17,6%
Creștere anuală compusă
59,59%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7111 Activități de arhitectură

Cele mai nou înregistrate în județul Dolj

Întrebări despre AR HOME GRAFIC S.R.L.

Ce cifră de afaceri are AR HOME GRAFIC S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 333.790 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 47.868 lei.
AR HOME GRAFIC S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus AR HOME GRAFIC S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are AR HOME GRAFIC S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are AR HOME GRAFIC S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 357.468 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are AR HOME GRAFIC S.R.L.?
60 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
AR HOME GRAFIC S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are AR HOME GRAFIC S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7111 — Activităţi de arhitectură.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .