MIRIFIQUE GRILL S.R.L.

Activă

5610 Restaurante

MIRIFIQUE GRILL S.R.L. (CUI 46033375) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Bosanci Com. Bosanci, SUCEAVA, înregistrată la 29 aprilie 2022, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 12.402.896 lei, profit net de 1.372.500 lei, datorii de 3.062.227 lei, capitaluri proprii de 1.438.489 lei, 21 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.36 x
Îndatorare
68.04%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

12.402.896lei

Venituri totale

12.470.861lei

Rezultat net

1.372.500lei

Datorii

3.062.227lei

Capitaluri proprii

1.438.489lei

Capital de lucru

-1.946.786lei

Salariați

21

Cifră de afaceri pe salariat

590.614lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J33/791/2022
Data înregistrării
29 aprilie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. SUCEAVA, SAT BOSANCI COM. BOSANCI, STR. TINERETULUI, NR.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+35,3%
Profitul, față de anul trecut
-14,9%
Creștere anuală compusă
+85,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate31.96%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.36 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate11.07%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare68.04%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință35.32%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA712022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate3.385.275lei
I2Active circulante1.115.441lei
I3Stocuri167.832lei
I4Creanțe585.439lei
I5Casa și conturi la bănci362.170lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii3.062.227lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.438.489lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă12.402.896lei
I14Venituri totale12.470.861lei
I15Cheltuieli totale10.896.883lei
I16Profit brut1.573.978lei
I18Profit net1.372.500lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați21

Indicatori · 2025

Marjă netă11,07%
Marjă brută12,69%
Rentabilitatea capitalurilor95,41%
Rentabilitatea activelor30,5%
Grad de îndatorare68,04%
Lichiditate curentă0,36
Cifră de afaceri pe salariat590.614lei
Fond de rulment-1.946.786lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
35,32%
Creștere anuală compusă
85,18%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Suceava

Întrebări despre MIRIFIQUE GRILL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MIRIFIQUE GRILL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 12.402.896 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.372.500 lei.
MIRIFIQUE GRILL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MIRIFIQUE GRILL S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are MIRIFIQUE GRILL S.R.L.?
21 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MIRIFIQUE GRILL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 3.062.227 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MIRIFIQUE GRILL S.R.L.?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MIRIFIQUE GRILL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MIRIFIQUE GRILL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .