EREVA EVENTS TIME S.R.L.

Activă

5610 Restaurante

EREVA EVENTS TIME S.R.L. (CUI 45926959) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Râşeşti Com. Drânceni, VASLUI, înregistrată la 7 aprilie 2022, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 508.419 lei, profit net de 178.600 lei, datorii de 167.757 lei, capitaluri proprii de 47.034 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
2 ani
Îndatorare
78.1%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

508.419lei

Venituri totale

508.475lei

Rezultat net

178.600lei

Datorii

167.757lei

Capitaluri proprii

47.034lei

Capital de lucru

35.616lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

254.210lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J37/290/2022
Data înregistrării
7 aprilie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. VASLUI, SAT RÂŞEŞTI COM. DRÂNCENI, RÎŞEŞTI, NR.121, STR. BASARABIEI

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+48,1%
Profitul, față de anul trecut
+252,1%
Creștere anuală compusă
+31,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate21.9%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.21 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate35.13%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare78.1%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință48.14%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor2 ani

    2 ani cu pierdere din 3.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA712022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate11.418lei
I2Active circulante203.373lei
I3Stocuri25.869lei
I4Creanțe126.191lei
I5Casa și conturi la bănci51.313lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii167.757lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri47.034lei
I11Capital subscris vărsat220lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă508.419lei
I14Venituri totale508.475lei
I15Cheltuieli totale314.933lei
I16Profit brut193.542lei
I18Profit net178.600lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă35,13%
Marjă brută38,07%
Rentabilitatea capitalurilor379,73%
Rentabilitatea activelor83,15%
Grad de îndatorare78,1%
Lichiditate curentă1,21
Cifră de afaceri pe salariat254.210lei
Fond de rulment35.616lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
48,14%
Creștere anuală compusă
31,06%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Vaslui

Întrebări despre EREVA EVENTS TIME S.R.L.

Ce cifră de afaceri are EREVA EVENTS TIME S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 508.419 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 178.600 lei.
EREVA EVENTS TIME S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus EREVA EVENTS TIME S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are EREVA EVENTS TIME S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are EREVA EVENTS TIME S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 167.757 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are EREVA EVENTS TIME S.R.L.?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
EREVA EVENTS TIME S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are EREVA EVENTS TIME S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .