PINK STREET TRADE S.R.L.

Activă

6619 Activităţi auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activităţi de asigurări şi fondurinde pensii

PINK STREET TRADE S.R.L. (CUI 45683728) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Călăraşi, CĂLĂRAŞI, înregistrată la 22 februarie 2022, cu activitatea principală „activităţi auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activităţi de asigurări şi fondurinde pensii” (CAEN 6619).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2023. Nu apare cu bilanț depus pentru 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2023: cifră de afaceri 11.524 lei, profit net de 3.013 lei, datorii de 12.719 lei, capitaluri proprii de 10.488 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 93 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

93

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

93 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2023: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

11.524lei

Venituri totale

26.524lei

Rezultat net

3.013lei

Datorii

12.719lei

Capitaluri proprii

10.488lei

Capital de lucru

10.488lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J51/295/2023
Data înregistrării
22 februarie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
6619 — Activităţi auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activităţi de asigurări şi fondurinde pensii
Sediu social
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, PRL. BUCUREŞTI, NR.32, BL.I39, SC.6, ET.1, AP.3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

2 bilanțuri nu apar depuse Nu găsim depuse situațiile financiare pe 2024 și 2025. Termenul legal pentru 2025 a fost 2 iunie 2026, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 158 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 3.000 la 9.000 lei pentru toți cei 2 ani, fiecare exercițiu nedepus fiind o contravenție separată — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2022–2023, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2022
+53,7%
Profitul, față de anul trecut
-58,6%
Creștere anuală compusă
+53,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2023

93clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate45.19%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.82 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate26.15%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare54.81%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință53.65%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2023, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9320222023

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2022–2023 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante23.207lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci23.207lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii12.719lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri10.488lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă11.524lei
I14Venituri totale26.524lei
I15Cheltuieli totale23.017lei
I16Profit brut3.507lei
I18Profit net3.013lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2023

Marjă netă26,15%
Marjă brută30,43%
Rentabilitatea capitalurilor28,73%
Rentabilitatea activelor12,98%
Grad de îndatorare54,81%
Lichiditate curentă1,82
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment10.488lei

Cifra de afaceri în timp

20222023
Creștere în ultimul an
53,65%
Creștere anuală compusă
53,65%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea K · Intermedieri financiare și asigurări

6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii

Cele mai nou înregistrate în județul Călărași

Întrebări despre PINK STREET TRADE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are PINK STREET TRADE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2023, cifra de afaceri a fost 11.524 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 3.013 lei.
PINK STREET TRADE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus PINK STREET TRADE S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2022 până în 2023. Nu apar depuse situațiile pentru 2024 și 2025.
Câți angajați are PINK STREET TRADE S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2023.
Ce datorii are PINK STREET TRADE S.R.L.?
În bilanțul pe 2023, firma raportează datorii totale de 12.719 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are PINK STREET TRADE S.R.L.?
93 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
PINK STREET TRADE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are PINK STREET TRADE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6619 — Activităţi auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activităţi de asigurări şi fondurinde pensii.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .