MALLAUTOLINE S.R.L.

Activă

7120 Activităţi de testări şi analize tehnice

MALLAUTOLINE S.R.L. (CUI 45665756) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Mediaş, SIBIU, înregistrată la 18 februarie 2022, cu activitatea principală „activităţi de testări şi analize tehnice” (CAEN 7120).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.219.721 lei, profit net de 176.026 lei, datorii de 277.680 lei, capitaluri proprii de 176.226 lei, 9 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 75 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

75

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

75 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.65 x
Îndatorare
61.18%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.219.721lei

Venituri totale

1.220.230lei

Rezultat net

176.026lei

Datorii

277.680lei

Capitaluri proprii

176.226lei

Capital de lucru

-97.879lei

Salariați

9

Cifră de afaceri pe salariat

135.525lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J32/319/2022
Data înregistrării
18 februarie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
7120 — Activităţi de testări şi analize tehnice
Sediu social
JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, ŞOS. SIBIULUI, NR.176A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+8,4%
Profitul, față de anul trecut
+0,9%
Creștere anuală compusă
+497,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

75clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate38.82%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.65 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate14.43%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare61.18%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință8.42%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA752022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate274.105lei
I2Active circulante179.801lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe101.203lei
I5Casa și conturi la bănci78.598lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii277.680lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri176.226lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.219.721lei
I14Venituri totale1.220.230lei
I15Cheltuieli totale1.010.674lei
I16Profit brut209.556lei
I18Profit net176.026lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați9

Indicatori · 2025

Marjă netă14,43%
Marjă brută17,18%
Rentabilitatea capitalurilor99,89%
Rentabilitatea activelor38,78%
Grad de îndatorare61,18%
Lichiditate curentă0,65
Cifră de afaceri pe salariat135.525lei
Fond de rulment-97.879lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
8,42%
Creștere anuală compusă
497,64%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7120 Activități de testări și analize tehnice

Cele mai nou înregistrate în județul Sibiu

Întrebări despre MALLAUTOLINE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MALLAUTOLINE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.219.721 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 176.026 lei.
MALLAUTOLINE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MALLAUTOLINE S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are MALLAUTOLINE S.R.L.?
9 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MALLAUTOLINE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 277.680 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MALLAUTOLINE S.R.L.?
75 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MALLAUTOLINE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MALLAUTOLINE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7120 — Activităţi de testări şi analize tehnice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .