VAN FOODTRUCK S.R.L.

Activă

7120 Activităţi de testări şi analize tehnice

VAN FOODTRUCK S.R.L. (CUI 45546097) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, CLUJ, înregistrată la 28 ianuarie 2022, cu activitatea principală „activităţi de testări şi analize tehnice” (CAEN 7120).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 366.363 lei, profit net de 74.145 lei, datorii de 74.093 lei, capitaluri proprii de 74.461 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 91 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

91

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

91 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.22 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

366.363lei

Venituri totale

367.397lei

Rezultat net

74.145lei

Datorii

74.093lei

Capitaluri proprii

74.461lei

Capital de lucru

16.005lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

122.121lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J12/421/2022
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2022000421120
Data înregistrării
28 ianuarie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
7120 — Activităţi de testări şi analize tehnice
Sediu social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. EUGEN IONESCO, NR.76

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+23%
Profitul, față de anul trecut
+24%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

91clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate50.2%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.22 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate20.24%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare49.95%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință22.99%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA912022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate58.245lei
I2Active circulante90.098lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe53.719lei
I5Casa și conturi la bănci36.379lei
I6Cheltuieli în avans211lei

Pasiv

I7Datorii74.093lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri74.461lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă366.363lei
I14Venituri totale367.397lei
I15Cheltuieli totale287.809lei
I16Profit brut79.588lei
I18Profit net74.145lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă20,24%
Marjă brută21,72%
Rentabilitatea capitalurilor99,58%
Rentabilitatea activelor49,98%
Grad de îndatorare49,95%
Lichiditate curentă1,22
Cifră de afaceri pe salariat122.121lei
Fond de rulment16.005lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
22,99%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7120 Activități de testări și analize tehnice

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre VAN FOODTRUCK S.R.L.

Ce cifră de afaceri are VAN FOODTRUCK S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 366.363 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 74.145 lei.
VAN FOODTRUCK S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus VAN FOODTRUCK S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are VAN FOODTRUCK S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are VAN FOODTRUCK S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 74.093 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are VAN FOODTRUCK S.R.L.?
91 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
VAN FOODTRUCK S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are VAN FOODTRUCK S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7120 — Activităţi de testări şi analize tehnice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .