WLI TEAM FITNESS S.R.L.

Activă

9313 Activităţi ale centrelor de fitness

WLI TEAM FITNESS S.R.L. (CUI 45531320) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Piteşti, ARGEŞ, înregistrată la 26 ianuarie 2022, cu activitatea principală „activităţi ale centrelor de fitness” (CAEN 9313).

A depus 4 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2022 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 769.094 lei, profit net de 2.186 lei, datorii de 404.229 lei, capitaluri proprii de 58.799 lei, 7 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 44 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

44

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

44 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.25 x
Îndatorare
87.3%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

769.094lei

Venituri totale

918.069lei

Rezultat net

2.186lei

Datorii

404.229lei

Capitaluri proprii

58.799lei

Capital de lucru

-304.352lei

Salariați

7

Cifră de afaceri pe salariat

109.871lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2022000198031
Data înregistrării
26 ianuarie 2022

Activitate și sediu

Activitate principală
9313 — Activităţi ale centrelor de fitness
Sediu social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. FĂGĂRAŞ, NR.6, BL.E7, SC.B, AP.3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2022–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-4,3%
Profitul, față de anul trecut
-78,6%
Creștere anuală compusă
+25,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

44clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate12.7%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.25 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate0.28%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare87.3%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință-4.34%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2022–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA442022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

4 exerciții depuse, 2022–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate363.151lei
I2Active circulante99.877lei
I3Stocuri49.725lei
I4Creanțe32.010lei
I5Casa și conturi la bănci18.142lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii404.229lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri58.799lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă769.094lei
I14Venituri totale918.069lei
I15Cheltuieli totale915.462lei
I16Profit brut2.607lei
I18Profit net2.186lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați7

Indicatori · 2025

Marjă netă0,28%
Marjă brută0,34%
Rentabilitatea capitalurilor3,72%
Rentabilitatea activelor0,47%
Grad de îndatorare87,3%
Lichiditate curentă0,25
Cifră de afaceri pe salariat109.871lei
Fond de rulment-304.352lei

Cifra de afaceri în timp

20222025
Creștere în ultimul an
-4,34%
Creștere anuală compusă
25,46%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9313 Activități ale centrelor de fitness

Cele mai nou înregistrate în județul Argeș

Întrebări despre WLI TEAM FITNESS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are WLI TEAM FITNESS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 769.094 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.186 lei.
WLI TEAM FITNESS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus WLI TEAM FITNESS S.R.L.?
4 bilanțuri, din 2022 până în 2025.
Câți angajați are WLI TEAM FITNESS S.R.L.?
7 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are WLI TEAM FITNESS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 404.229 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are WLI TEAM FITNESS S.R.L.?
44 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
WLI TEAM FITNESS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are WLI TEAM FITNESS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9313 — Activităţi ale centrelor de fitness.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .